Centrum.sk: Štvrtok, 19.9.2019
meniny má Konštantín
   

Monica Wasp - lámačka chlapských sŕdc

24.6.2019 00:15 | Sexi pipka

Že vyzerá ako prototyp krásavice z Ruska? Zdanie klame, Monica Wasp je totiž z Rumunska, úspešne však láme srdcia mužov z celého sveta. Rada totiž cestuje a nikdy nevynechá možnosť skúsiť, akí milovníci sú v rôznych krajinách.

Je to blondínka, ktorej chlapi padajú k nohám. Prirodzená, zvodná a inteligentná. Dokonale ovláda psychologické triky a nedá sa zbaliť len na sladké rečičky. Naopak, je to ona, ktorá balí mužov. Ako tvrdí, výhrade na základe fyzickej príťažlivosti. Nechce sa viazať, a tak sú jej mužské vlastnosti a zmysel pre humor zbytočné.

Ako modelka precestovala už vyše 30 krajín a nevie presne povedať, v ktorej zažila najlepší sex. Je si však istá tým, že rozširovanie erotických obzorov je mimoriadne dôležité a nehodlá s ním prestať.

V posteli má rada, keď môže dominovať. Muž, ktorý sa ňou nechá spútať, môže mať istotu, že zažije len trochu bolesti a plné priehrštie rozkoše. Monica totiž veľmi dobre vie, ako ulahodiť aj tomu najnáročnejšiemu partnerovi. Napokon, trénuje po celom svete.

Autor: Liam
Foto: Morazzia


Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Manželský rozhovor po svadobnej noci:
- Drahá moja, ako som zistil minulú noc, nebol som prvý.
- Miláčik môj, ja ako som zistila minulú noc, tak ani posledný.

 
Virtuálny barLa Conga La Conga
  • 4 cl tequily
  • 2 cl ananásového džúsu
  • 2 streky angostúry
  • 10 cl sódy
  • citrón na ozdobenie