Centrum.sk: Nedeľa, 17.11.2019
meniny má Klaudia
   

Mina K Medina – pánov má rada

16.10.2019 00:15 | Sexi pipka

Má zvláštny pseudonym, ale výpočet zvláštností u tejto baby tým rozhodne nekončí. Hoci nemá veľké prsia, má veľkú guráž. Nemá síce veľké prsia, ale má veľké oči, veľké sny aj veľký sexuálny apetít. No a s tým súvisí aj fakt, že sa z malého mesta na Litve stala ženou, ktorá dnes valcuje stránky pánskych magazínov svojou nahotou.

Rada sa predvádzala a ostalo jej to

Poďme sa vrátiť kúsok do minulosti, kde nájdeme mnoho zaujímavých perličiek o Mine, ktoré nám v konečnom dôsledku poskladajú predstavu o nej samotnej a o jej povahe. Nezbednica od základnej školy. Rada sa predvádzala a v aktivitách, kde bolo nutné tancovať, recitovať, alebo sa ukázať, kde ostatné deti cítili prirodzenú hanbu, ona chcela excelovať. Milovala pozornosť a náležite si ju užívala. Vtedy ešte oblečená, cudná, ale už zrejme v bielych podkolienkach a detskej sukničke tušila, že toto nie je jediný spôsob ako zaujať. Nemýlila sa. Keď trochu podrástla, pochopila, že omnoho viac ako oblečená zaujme nahotou. A tak išla do toho.

Šialené tempo
Litva nie je práve krajina, o ktorej často počuť v médiách. Nájdete ju, ak sa vydáte severne od Poľska, čo znamená, že rozhodne nie je od nás tak ďaleko, ako napríklad Las Vegas, ktoré sa považuje za výrobňu pornoherečiek. A práve z tejto krajiny sa do veľkého sveta dostala Mina K Medina. A chcete vedieť, ako to spravila? Na začiatku bol samozrejme biely gauč, poloha na štyri a potom to už všetko nabralo veľmi rýchly spád. Dopriala si asi všetky druhy sexuálnych pozícií a na jej výkon kývli aj americkí producenti. Pretože žien zo severu a východu Európy je vo svete stálo málo. Ak sú ochotné aj prispôsobiť svoje telo požiadavkám trhu, majú do porna natiahnutý červený koberec.

Miluje svoju prácu
„Koľko ľudí na svete môže povedať, že miluje svoju prácu?" spýtala sa Mina K Medina v jednom z rozhovorov, keď sa jej pýtali, či jej okoliu nevadí, akú prácu si vybrala za zdroj príjmu. A s tým musíme súhlasiť. Mnoho ľudí chodí s nenávisťou do práce, ale Mina K Medina si každý deň užíva naplno. V takom prípade jej rozhodne možno závidieť jej životnú dráhu a vôbec nevadí, že pri práci využíva hlavne svoju vagínu. Veď každý v práci využíva niektorá časť svojho tela a ako hovorí Mina, vagína je jednou z tých najpríjemnejších možností.

Autor: Cosmopolis
Foto: Morazzia


Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

- Neviem sa rozhodnúť, či po smrti sa mám dať spáliť alebo pochovať!
- A čo ti radí manžel?
- Aby so sa dala vypchať!

 
Virtuálny barAdria Look Adria Look
  • 2 cl ginu
  • 2 cl Curacao blue
  • šampanské na doliatie
  • 2 cl citrónovej šťavy
  • marhuľa na ozdobenie