Centrum.sk: Sobota, 21.9.2019
meniny má Matúš
   

Miky Muse - múza vyzliekania

2.9.2019 00:15 | Sexi pipka

Miky Muse narobila v modelingu vietor ako znovuzrodená Marilyn. So svojimi dlhými blond vlasmi, správne zaoblenou postavou a prirodzenými krivkami rozpútala doslova erotický hurikán, a pritom jej kariéra ešte len začína.


Mladá 21-ročná Američanka považuje ľudské telo za umelecké dielo, ktoré treba vystavovať. Aj preto chodí na nudapláže. Nielen, aby sa ukazovala, ale chce sa aj poobzerať. Pobrežie plné nahých ľudí je pre ňu ako pre iných galéria. Len s tým rozdielom, že do bežných galérii ženy väčšinou nechodia baliť mužov.

Miky tvrdí, že nudapláž je ideálnym miestom na hľadanie partnera, ktorého chce žena iba do postele. Výhoda je zjavná už na prvý pohľad a v posteli potom nehrozí nepríjemné prekvapenie z veľkosti partnerovho prirodzenia. Okrem toho sú muži, ktorí sa na pláži producírujú nahí, sebavedomí a odvážni a tieto vlastnosti prezentujú aj v spálni.

Miky sa pokúšala rok študovať právo, potom ale zistila, že táto kariéra pre ňu nebude. Potrebovala čosi spontánnejšie, divokejšie a plné cestovanie. Stala sa teda modelkou a my môžeme len konštatovať, že urobila dobre.

Autor: Liam
Foto: Morazzia


Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Prečo keď vaša žena alebo prieteľka otehotnie, všetky jej priateľky hladia jej brucho a hovoria "gratulujem" - ale žiadna nepohladí vášho vtáka a nepovie "dobrá práca"???

 
Virtuálny barLetec Letec
  • 5 cl rum
  • 1,5 cl citrónová šťava
  • grenadína
  • šampanské