Centrum.sk: Sobota, 21.9.2019
meniny má Matúš
   

Mikaela McKenna - priťahuje z lona prírody

27.8.2019 00:15 | Sexi pipka

Mikaela McKenna miluje tri veci: teplo, prírodu a pohodlie. V americkom Wisconsine, odkiaľ pochádza, sú však zimy tuhé a táto kráska sa s tým odmietala dlhšie zmierovať. Presťahovala sa do Thajska, kde žije na vidieku v pôvabnej vile.


Dom si kúpila sama. Tvrdí, že ak je modelka dostatočne žiadaná, rýchlo si zarobí na nehnuteľnosť. Síce nie v USA, ale v Thajsku určite. Aj cena domov bola jedným z dôvodov, prečo Mikaela ušla z domoviny. Má rada pohodlie a nechcela sa pretrhnúť kvôli tomu, aby si mohla zobrať hypotéku kvôli nehnuteľnosti na predmestí.

V Thajsku žije v lone prírody a fotografi sa predháňajú, aby za ňou mohli prísť a zvečniť ju. Mikaela má v sebe totiž isté čaro, ktoré mužov priťahuje ako magnet. Niet divu, že je už dávnejšie šťastne zadaná.

Sex je pre ňu záležitosť, pri ktorej sa absolútne uvoľní. Nemusí si dávať pozor, že by vzdychaním a výkrikmi zobudila susedov, a tak dáva naplno priechod všetkým svojim pocitom. Už viete, v čom spočíva jej záhadné čaro?

Autor: Liam
Foto: Morazzia


Focus Media


Ako dobre poznáte Simpsonovcov?
Otestovalo sa 37891 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Prečo keď vaša žena alebo prieteľka otehotnie, všetky jej priateľky hladia jej brucho a hovoria "gratulujem" - ale žiadna nepohladí vášho vtáka a nepovie "dobrá práca"???

 
Virtuálny barLetec Letec
  • 5 cl rum
  • 1,5 cl citrónová šťava
  • grenadína
  • šampanské