Centrum.sk: Streda, 23.10.2019
meniny má Alojza
   

Megan Rain - bruneta s laními nohami

10.10.2019 00:15 | Sexi pipka

Toto žieňa je v znamení trojok. Má 23 rokov, svoju kariéru v erotickom biznise začala v roku 2013 a o panenstvo prišla v trinástich. Trojka pre ňu nie je nič nezvyčajné, ale naopak, príjemné spestrenie večera. Čo by ste na takúto dračicu, povedali? Nemá síce trojky, ale len prirodzené dvojky, no napriek tomu je to žena, ktorá vyvoláva erekcie do pár sekúnd,

Účinkuje veľmi rýchlo

Rýchlosť, akou pri Megan Rain dostane muž erekciu, sa rovná rýchlosti vyzliekania šiat z jej tela. Znie to trochu ako poučka z fyziky, ale v praxi to aj funguje rovnako spoľahlivo ako gravitačný zákon. A Megan Rain vie byť vo vyzliekaní naozaj rýchla. Dobre totiž vie, že niektoré veci sa dajú robiť len vtedy, ak človek na sebe nemá šaty. A to práve tie najlepšie.

Korene, ktoré siahajú do Európy
Megan Rain pochádza z Kalifornie, ale nie je čistokrvnou dedičkou amerických génov. Pretože jej mama bola Talianka a to sa odrazilo na jej temperamente. Už v trinástich pozerala po chlapcoch a oni po nej. A tak sa stalo, že jej prvá sexuálna skúsenosť bola v čase, keď spolužiačky poznali mužské telo len z učebníc prírodovedy. Išla síce na strednú školu, ale pochopila, že štúdium nie je to, čo ju baví. Omnoho zaujímavejšie sú aktivity po škole. Preto ju ukončila bez veľkej slávy a už vedela, kam jej kroky na vysokých podpätkoch budú smerovať. Vybrala si svet erotiky a hneď podpísala zmluvu s agentúrou LA Direct Models, ktorá jej už v prvom roku garantovala 45 titulov, takže poriadne veľa práce aj peňazí.

Análna špecialistka
Má rada sex, má rada všetky polohy a v roku 2016 získala nominácie AVN v kategórii najlepšia herečka a najlepšie odsúložená trojka. Samozrejme ušla sa jej aj nominácia za análne scény, ktoré ako sama hovorí miluje. Nielen na pľaci, ale aj doma. „Nechápem, ako niektorým ženám môže vadiť. Veď je to otvor čistej slasti," nechala sa počuť. Nuž, inšpirácia k tomu, aby ste možno vyskúšali s partnerkou, o čom to dievča hovorí.

Autor: Cosmopolis
Foto: Morazzia


Focus Media


Otestujte svoj mechúr!
Otestovalo sa 32567 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

"Manželka celú noc neprišla domov, asi má milenca."
"Prosím vás, to hneď nemôžete myslieť na to najhoršie. Možno ju len prešlo auto."

 
Virtuálny barVitanáboj Vitanáboj
  • 6 cl vodky energy
  • 4 cl multivitamínového džúsu
  • physalis