Centrum.sk: Štvrtok, 19.9.2019
meniny má Konštantín
   

Megan Blake - slečna zo starej školy

10.9.2019 00:15 | Sexi pipka

Megan Blake pôsobí medzi modelkami ako svieži vánok. Nemá žiadne hviezdne maniere a nie je to sladké dievčatko, ktoré nikdy neprivoňalo k poriadnej práci. Práve naopak, Megan vyrastala na farme, a tam si aj vyformovala postavu do podoby, v akej ju môžete obdivovať dnes.

Keď práve nebola v škole, starala sa o zvieratá, vozila sa na traktore a žiadna práca jej nebola cudzia. Tvrdí, že si neužila ani behanie za chalanmi, to prišlo až v poslednom ročníku na strednej. Vtedy sa pre Megan otvoril okrem iného aj svet posteľného šantenia a keď videla, aké je z nej opačné pohlavie ohúrená, rozhodla sa to využiť.

Hneď po maturite odišla z rodičovského domu a namierila si to do Los Angeles. Netrvalo dlho a odhodlanie a nádherné krivky ju dostali do sveta modelingu, v ktorom sa pohybuje už pekných pár rokov.

Keď práve nepracuje, rada sa venuje rôznym fyzickým aktivitám, pretože práve tie jej v meste chýbajú. Nedá však dopustiť na sexuálne potešenie, ktorého sa jej v Los Angeles dostáva podstatne viac než na farme. Neužíva si však bezuzdne. Vraví, že sa riadi jednoduchým pravidlom: keď ju chlap nechce dobýjať, nebude stáť za nič ani v posteli.

Autor: Liam
Foto: Morazzia


Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Manželský rozhovor po svadobnej noci:
- Drahá moja, ako som zistil minulú noc, nebol som prvý.
- Miláčik môj, ja ako som zistila minulú noc, tak ani posledný.

 
Virtuálny barLa Conga La Conga
  • 4 cl tequily
  • 2 cl ananásového džúsu
  • 2 streky angostúry
  • 10 cl sódy
  • citrón na ozdobenie