Centrum.sk: Streda, 23.10.2019
meniny má Alojza
   

Libby - ohybná a príťažlivá gymnastka

7.10.2019 00:15 | Sexi pipka

Pôvabná Ruska s umeleckým menom Libby veľmi rada ukazuje svojho športového ducha. V mladosti sa venovala gymnastike a ešte aj dnes si ako profesionálna modelka rada pretiahne údy. A pokojne aj v posteli, veď tú ohybnosť treba využiť.

Libby má 20 rokov a s gymnastikou už dávno sekla. Tvrdí, že je to príliš veľká a slabo platená drina. Aj preto presedlala do odvetvia, ktorá sa vyznačuje presne opačnými charakteristikami. Stačí si udržiavať dobrú postavu a mať odvahu ukázať aj to, čo necháva väčšina žien zahalené.

Libby však ohybnosť zostala a sexi Ruska tvrdí, že ju s obľubou využíva a za dverami spálne. Vraj si odjakživa myslela, že základom kvalitného sexu sú rôzne polohy a vďaka tomu, že si dá bez problémov nohy za hlavu, môže praktizovať prakticky všetky pozície.

No a práve ich trénovanie je jej obľúbenou voľnočasovou aktivitou. Priznáva, že je tak trochu nymfomanka, ale snaží sa to nepreháňať. No sex raz denne je pre ňu povinnosťou a ak ju jej partner nevie splniť, rýchlo hľadá ďalšieho. Podľa vlastných slov zatiaľ nemusí robiť kompromisy: v práci, ani v posteli.

Autor: Liam
Foto: Morazzia


Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

"Manželka celú noc neprišla domov, asi má milenca."
"Prosím vás, to hneď nemôžete myslieť na to najhoršie. Možno ju len prešlo auto."

 
Virtuálny barVitanáboj Vitanáboj
  • 6 cl vodky energy
  • 4 cl multivitamínového džúsu
  • physalis