Centrum.sk: Štvrtok, 14.11.2019
meniny má Irma
   

Lesya Leaya - ohybná ako baletka

4.11.2019 00:15 | Sexi pipka

Lesya Leaya chcela byť ešte v puberte baletkou. Tvrdá drina ju však od toho nakoniec odradila a odvážna kráska si povedala, že tancom sa dá predsa zarobiť aj ľahšie a viac. Skončila pri striptízovej tyči, kde sa jej náramne páči.

Nočné smeny jej nevadia, tvrdí o sebe, že je skôr nočný tvor. Dokonca aj keď nepracuje, pospí si radšej cez deň. V noci vyvádza, či už v baroch, na diskotékach, alebo v posteli. Ohybnosť jej zostala a Lesya ju rada využíva aj za dverami spálne.

Samú seba charakterizuje ako „objaviteľku nových polôh". Má niekoľko výtlačkov Kámasútry a v jej zbierke sa dokonca nachádzajú aj vydania priamo z Indie. Reči síce nerozumie, ale podľa obrázkov sa orientuje viac než slušne.

Má len 19 rokov a hovorí, že na zodpovednejšiu kariéru sa zatiaľ nepripravuje. Striptíz a modeling jej vraj ku šťastiu úplne stačia. No a samozrejme chlap, s ktorým si navzájom ukoja všetky možné túžby. Aj keď Lesya ich veľa nemá. Stačí jej dobrý sex a raňajky do postele. Aj keď v jej prípade to je vlastne olovrant.

Autor: Liam
Foto: Morazzia


Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

"Mám si dať ešte jedno pivko alebo nie? Brucho hovorí, že áno, hlava zase, že nie. Hlava je múdrejšia než žalúdok. Preto múdrejší ustúpi."

 
Virtuálny barApple Stock Apple Stock
  • 4 cl Fernet Stock Citrus
  • 12 cl jablkového džúsu
  • škorica