Centrum.sk: Sobota, 24.8.2019
meniny má Bartolomej
   

Lady Jay – z Moskvy až na samý vrchol

22.5.2019 00:15 | Sexi pipka

Sú prsia žien, ktoré prejdete len s obdivným pohľadom sú potom také, ktoré si doslova zapamätáte. Ešte dva dni po tom, ako ich uvidíte na ulici, sa vám budú knísať v mysli len čo zatvoríte oči. Presne nositeľkou tejto kategórie je Lady Jay. Sú to prvotriedne prirodzené vnady, ktoré ak uvidíte vo výstrihu ako sa krásne pohupujú pri chôdzi, zamilujete sa do nich. A ak ich uvidíte nahé, nebude vám pomoci, budete ich chcieť zas a znova. Lady Jay je totiž ako čistá závislosť.

Má naozaj len osemnásť

Nechcete tomu uveriť. Teda chcete, ale rozum vám akosi nechce nechať plynúť tú myšlienku, že aj osemnásťročná maturantka môže mať takéto telo bohyne. Ako vidíte doba sa mení. Kedysi osemnásťročné dievčatá naháňali chlapcov a motali im hlavy. Dnes dokážu omnoho viac. Napríklad uhranúť nám tak, že na ne nezabudnete. A hlavne, vedia si už na seba zarábať. A to nielen brigádovaním v cukrárni, ale vlastným telom a produkciou v porno priemysle na tej najvyššej úrovni. Až sa sami seba budete pýtať, kde nadobudla skúsenosti. A ona sa len usmeje a povie, že predsa vyrastala na predmestí Moskvy, to akoby hovorilo za všetko.

Žena aktívna v každej oblasti
Osemnásťročná baba, ktorá má rada luxus, drahé oblečenie, rada sa obklopuje príjemnými vecami by mohla byť zlatokopka a Lady Jay by ňou mohla byť tiež. Za jej spoločnosť aj celoživotnú by nejeden muž rád zaplatil toľko, koľko by si želala a každý deň jej dal nové a nové kabelky. No Lady Jay je samostatnou ženou, ktorá otvorene hovorí, že kým sa dá, musí zúročiť to, čo jej dala príroda. No a tie krásne trojky, tie sa úročia dokonale a nikdy nepodľahnú ani inflačnej vlne.

Viacero mien pre viacero žánrov
Najlepšie sa cíti doma v Moskve, ale dnes už pracuje po celom svete. Kde ju produkcia vypýta, tam letí, samozrejme na ich náklady. Má viacero mien, ktoré používa podľa toho, akému žánru porna a erotiky sa venuje. No Lady Jay ostáva najčastejšie. Žena, ktorá ukáže prsia, nohy aj rozkrok vábivý ako sladké a dozreté mango. Skúste si ju len tak pozrieť. Nedá sa. Táto akčná žena burcuje muža k akcii.

Autor: Cosmopolis
Foto: Morazzia


Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Manžel príde domov z týždňovky, ľahne do postele k manželke a počíta nohy trčiace z pod periny:
- 1, 2, 3, 4, 5, 6
Nejako mu to nesedí, tak vstane z postele a ráta ešte raz
- 1, 2, 3, 4... No, veď preto...

 
Virtuálny barStrawberry Daiquiri Strawberry Daiquiri
  • 4cl Bacardi Carta Blanca
  • cukor
  • 2 jahody
  • citrónová šťava
  • jahoda na ozdobu
  • ľad