Centrum.sk: Utorok, 12.11.2019
meniny má Svätopluk
   

Lada - hviezdička z Lotyšska

15.10.2019 00:15 | Sexi pipka

V porovnaní s inými ženami z východnej Európy je Lotyšiek v erotickom modelingu pomerne málo. Keď sa už ale nejaká objaví, pohľad na ňu rozhodne stojí za to. Kráska, ktorá vystupuje pod umeleckým pseudonymom Lada, nie je výnimkou.

20-ročná Lada, to znie ako recept na katastrofu. Ale iba v prípade, že ide o auto. Ak ide o mladú fešandu, chlapi sa naopak nevedia dočkať, kým ju uvidia. A robia správne, pretože na Ladino telo sa treba pozrieť čo najskôr a neprestávať.

Pózuje popri štúdiu na vysokej škole a tvrdí, že hoci sa za prácu nehanbí, snaží sa príliš nerozširovať, ako zarába. Vraj má konzervatívnych rodičov, ktorí stále nevedia, čím sa ich dcéra živí. A ona popri študovaní ekonomiky ukazuje svetu, čím ju príroda obdarila.

Tvrdí, že fotenie zbožňuje, lebo jej dáva slobodu. Párkrát do mesiaca sa vyzlečie a zvyšok času môže venovať štúdiu, zábave a cestovaniu. A samozrejme randeniu, ktorému podľa vlastných slov venuje dosť času. Vraví, že do postele si nepustí hocikoho a pred sexom chce dotyčného dobre spoznať. A pritom by človek povedal, že keď sa odhaľuje pred fotografmi, je rovnako ochotná vyzliecť sa aj v súkromí.

Autor: Liam
Foto: Morazzia


Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Ako sa povie policajtova žena po španielsky? Doňa Debilita

 
Virtuálny barClaire Claire
  • 4 cl brandy
  • 1 žĺtok
  • 2 cl cukrového sirupu
  • studená čierna káva
  • mletá káva