Centrum.sk: Sobota, 21.9.2019
meniny má Matúš
   

Kristen Pyles - príroda ju obdarila

30.8.2019 00:15 | Sexi pipka

Kristen Pyles sa narodila pod šťastnou hviezdou. Príroda ju obdarila nielen na tele, ale i na duchu. Je inteligentná, zvodná, odvážna a čo je hlavné, nehanbí sa odhaliť. Jednoducho dokonalá kombinácia pre tých, čo sa radi pozerajú.


Narodila sa v Brazílii a ak by tam ostala žiť, zrejme by sa stala len ďalšou s modeliek, ktoré sa pýšia pozadiami. Kristen si však vybrala popredie a naplno využila svoje dva dary. Vrhla sa do sveta modelingu v USA a okamžite začala sláviť úspechy. Najprv oblečená, onedlho nahá.

Riadi sa heslom, že kto sa hanbí, má prázdne gamby. A keďže chcela poriadne zarábať, odhodila zábrany i šaty. Stačí jediný pohľad na jej zvodné krivky a chlapovi je jasné, že v erotickej branži musela Kristen jednoznačne zaznamenať úspech.

A pritom ide len o jemnú erotiku. Žiadne scény, kde si užíva s tromi mužmi naraz, dokonca sa pred kamerou neukája ani sama. Tvrdí, že takéto kúsky si šetrí pre muža, ktorý ju dostane do postele. Tomu vravíme parádna výzva.

Autor: Liam
Foto: Morazzia


Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Prečo keď vaša žena alebo prieteľka otehotnie, všetky jej priateľky hladia jej brucho a hovoria "gratulujem" - ale žiadna nepohladí vášho vtáka a nepovie "dobrá práca"???

 
Virtuálny barLetec Letec
  • 5 cl rum
  • 1,5 cl citrónová šťava
  • grenadína
  • šampanské