Centrum.sk: Streda, 20.11.2019
meniny má Félix
   

Kimberlee Ann - jej úsmev očarí

18.6.2019 00:15 | Sexi pipka

Kimberlee Ann je už zrelá žena, stále však má čo ponúknuť očiam mužov, ktorí sa radi pokochajú krásnym ženským telom. Jej úsmev je len špičkou ľadovca pôvabov, ktoré táto Newyorčanka ponúka svetu na obdiv.

Rozhodne nepatrí medzi ženy, ktoré by stavili všetko len na krásu. Kimberlee si hneď po strednej škole uvedomila, že vzhľad jej nevydrží večne a tak sa vydala na univerzitu, kde vyštudovala dejiny umenia. Tým sa aj okrajovo venuje, je však radšej, keď môže umenie sama tvoriť. Ideálne tak, že pózuje pred objektívmi s čo najmenším množstvom oblečenia.

Na výške si poriadne užívala. Tvrdí, že štúdium síce bolo náročné, na internáte sa však vždy našiel niekto, kto jej pomohol odreagovať sa. Do štátnic na nejaký dlhodobý vzťah ani len nepomyslela. Tvrdí totiž, že nechcela byť neverná, no na výške je jednoduché ťažké ctiť monogamiu, a tak pre istotu neriskovala.

Dnes je však už šťastne zadaná a muži si na ňu musia nechať zájsť chuť. Našťastie existujú aspoň fotografie, ktoré potešia nejedno oko.

Autor: Liam
Foto: Morazzia


Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Hosť vraví čašníkovi:
- Pán hlavný, prosím vás, nedalo by sa dopiecť to kurča?
- Vám sa zdá nedopečené?
- Čo ja viem, len mi z taniera vyzobáva zemiaky..

 
Virtuálny barDaiquiri Mango Daiquiri Mango
  • 4 cl bieleho rumu
  • 2 cl limetkovej šťavy
  • kúsky manga
  • mango a limetka na ozdobenie