Centrum.sk: Utorok, 20.8.2019
meniny má Anabela
   

Judy Jolie – mladá, odvážna a rafinovaná

15.5.2019 00:15 | Sexi pipka

Predstavujeme telo, ktoré má americké občianstvo, ale exotické korene. Patrí Judy Jolie a je ukážkové. Má správne krivky, ale nie je to žena, ktorá by bola čisto exotického zjavu. Pretože má aj dosť čŕt euro - amerických predkov. To je presne to, čo sa nám páči. Mix rôznych kultúr, vôní a telesných predností, ktoré nás vzrušia na počkanie. Tak ich predvádza princezná z Las Vegas.

Je to žena mnohých tvárí

Vždy usmievavá dvadsaťročná žienka, ktorá sa usmieva nielen perami, ale aj pyskami. Znalci erotických filmov vedia, čo tým myslíme a pre ostatných vysvetlíme, že sa usmieva aj pohlavím, keď dá nohy doširoka od seba. No a jej filmy si priam vyžadujú, aby bola usmiata nielen na tvári, ale aj tam dole. Pracuje totiž bez nohavičiek a tak musí robiť formu, či nie?

Elegantná v sexe
Dá sa to? Odpoveď Judy Jolie je jednoznačná. Dá. Aj nahá žena vie byť krásna a upravená. Ako? Dobre sa jej pozrite napríklad nielen na vlasy, ale aj na ohanbie. Pravidelne si ho upravuje, aby bola krásavicou, ktorá sa vám predstaví v dokonalom strihu. Takto nemusí byť neustále moderne oblečená, ak je moderne ostrihaná. Navyše je na svoje ochlpenie patrične hrdá. Ako hovorí, príroda ho ženám nedala zbytočne, ale aj na to, aby muži mali príjemný pohľad a zábavu. Vyzerá preto podstatne dospelejšie, nie ako dievčatko, ktoré ešte len čaká na svoju prvú menštruáciu. Hoci je v tvári mladucha, na tele žena. Skvelá kombinácia.

Profi liga
Dva roky je v porno brandži a rok s profesionálnym kontraktom. Prvé mesiace sa snažila driapať v kariére aj cez ťažké scény. Dnes našťastie už robí viac menej len to, čo ju baví. Je sexuálne založená, takže workoholizmus si pochvaľuje. Tak si ju aj jej výkony pokojne vychutnajte, najlepšie niekde v súkromí.

Autor: Cosmopolis
Foto: Morazzia


Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Ide policajt do pizzerie.
Objednal si jednu pizzu.
Čašníčka : chcete pokrájať na 6 kúskov alebo na 12 ??
Policajt : 6...12 by som nezjedol.

 
Virtuálny barGreen Peache Green Peache
  • 2 cl Curacaa blue
  • 2 cl svetlého rumu
  • 3 cl broskyňového likéru
  • 8 cl pomarančového džúsu
  • 2 cl citrónovej šťavy
  • koktailová čerešňa (modrá)
  • broskyňa
  • pomaranč