Centrum.sk: Streda, 21.8.2019
meniny má Jana
   

Jessica Cutie – sladká pobehlica

24.7.2019 00:15 | Sexi pipka

Sú ženy, s ktorými sa neoplatí strácať čas dlhými rečami. Pretože od prvej chvíle čo ich zbadáte, zistíte, že reči, to nebude presne to, čo by ste s nimi chceli viesť. A presne takou šťavnatou samičkou je Jessica Cutie. Ani vám nebude vadiť, že pochádza z Británie a hovorí anglicky. Pretože na reči ona jednoducho nie je stavaná. Jej telo má stavbu dokonalú na úplne iné veci, ako je vedenie rečí o počasí.

Ochutnajte mega prsia

Každá vie byť krajšou, ak si prsia nechá zväčšiť, ale je skutočne málo žien, u ktorých vidíte, že im z košíkov podprsenky kypí prirodzenosť. Tie pravé poctivé prírodné tvary, krivky sú aj na dotyk iné ako hora silikónu pod pokožkou. Možno sa vám zdá, že už každá druhá žena si pomáha k šarmu u lekára, ale práve Jessica Cutie ide proti prúdu. Jej prsia sú hebké, plné, jednoducho štvorky bez podpory. A to sa cení aj v erotickej brandži. Jessica Cutie totiž začala už pred pár rokmi zhadzovať tričko, podprsenku aj nohavičky a mužom tiekli slinky, čo by si z nej aspoň ochutnali.

Dajte si ju namiesto obeda
Jej práca sa delí hlavne na tú samostatnú. Predvádza často masturbáciu aj striptíz. Ak už ide o sex, uprednostní ženy pred mužmi. Aj ona sama má na sebe radšej prsia, ako chlpatý hrudník. Ide jej to skvele aj v kuchyni. Keďže je ženou veľmi prirodzenou, tak má rada aj bežné prirodzené veci. Nie je pipka, čo musí chodiť do najdrahších reštaurácií, ona si vcelku rada zaje jaj doma pri stole. A rada varí aj pečie, pripravuje múčniky. Varenie v jej podaní je však ešte lepšie, ako keď varí šéfkuchár bez čapice, pretože ona varí bez všetkého. Krémy a čokolády z jej bradaviek sú tak lákavejšie ako rumové pralinky.

Možností je mnoho
S jej postavou má dvere otvorené prakticky v každej práci. Jej nevadí si zarábať telom. Naopak. V jednom rozhovore pre pásky magazín priznala, že je rada nahá. Veď prečo by nie. Je to predsa prirodzenosť každého človeka, len väčšina z nás ju skrýva. S takouto filozofiou nahoty rozhodne môžeme len súhlasiť a nakuknúť do galérie, pozrieť si jej vyznanie v praxi.

Autor: Cosmopolis
Foto: Morazzia


Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Brunetka vraví blondínke:
"Počula si to, že vraj Silvester vyjde tento rok na piatok?"
Blondínka na to:
"Len dúfam, že nie na 13.

 
Virtuálny barTasmanian Devil Tasmanian Devil
  • 4 cl tequily
  • 1 lyžička grenadiny
  • tabasco