Centrum.sk: Pondelok, 17.6.2019
meniny má Adolf
   

Jahla - kráska s chuťou čokolády

10.6.2019 00:15 | Sexi pipka

Vyzerá exoticky, no narodila sa v Kalifornii. Jahla je tajomná čo sa týka svojho osobného života a naopak veľmi otvorená, keď sa jedná o nahotu. A hoci najviac sexi sa cíti v plavkách, nemá problém ich zo seba zhodiť.

Jahla dobre vie, čo chce. Jej snom bolo vždy cestovanie a vďaka modelingu si ho užije do sýtosti. Ľutuje akurát to, že sa viac nevenovala vzdelaniu, a tak sa učí v dopravných prostriedkoch. Mimo iného aj v oblasti erotiky, v čítačke kníh jej Kámasútra nesmie chýbať.

Na mužov táto krásavica rozhodne nemá šťastie. Tvrdí, že si takmer vždy vyberie toho zlého. Mala však aj pár dobrých milencov a tých si stráži ako poklad. Uzavrela s nimi takzvané priateľstvo s výhodami a vždy, keď je v Los Angeles, sa u niektorého z nich zastaví.

Jahla dobre vie, ako zvádzať. Má toľko sexi bielizne, že by si s ňou pokojne mohla otvoriť obchod. A topánkam na vysokom podpätku musela vyhradiť samostatný šatník. Jednoducho robí všetko pre to, aby v milencoch vyburcovala sexuálne chúťky. A napriek tomu, ako vraví, sú niektorí chlapi v posteli proste ľaví.

Autor: Liam
Foto: Morazzia


Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

"Drahá, prečo si vykríkla "Šťastný nový rok!" , veď je iba pol dvanástej?,,
"Aby som naštvala susedov, že k nám prišiel skôr ako k nim,,

 
Virtuálny barHot whisky Hot whisky
  • 7 cl írskej whisky
  • plátok citróna
  • 1 lyžička cukru
  • voda
  • 2-4 klinčeky