Centrum.sk: Štvrtok, 19.9.2019
meniny má Konštantín
   

Gloria Sol - nádhera prichádza z východu

3.9.2019 00:15 | Sexi pipka

Nespočetné množstvo modeliek najprv pracovalo v striptízových kluboch. Gloria Sol nie je výnimkou, má však telo, ktoré medzi inými ženami spoznáte na prvý pohľad. Disponuje totiž ideálnymi mierami a môže sa pochváliť, že za všetko môže iba príroda.


Keď ohlásila koniec tanečnej kariéry a vydala sa za zárobkami do zámoria, štamgasti v istom striptízovom klube v Kyjeve smútili. Vedeli, že sa dlho nenájde slečna, ktorá by ich očiam učarovala práve tak ako Gloria.

Mladej Ukrajinke však už začalo liezť na nervy večné odháňanie zákazníkov, ktorí nevedeli, ako sa v takom klube správať. A tak zavesila lodičky s vysokými opätkami na klinec a odišla do Los Angeles, kde jej ponúkli lukratívnu prácu modelky.

Robí to isté, čo predtým: vyzlieka sa. Akurát to vďaka internetu môže vidieť viac ľudí, a tak Gloria pochopiteľne aj viac zarába. Nepotrebuje žiadneho chlapa, aby ju živil, a tak si užíva voľnosť aj rôznymi jednorazovkami. O nápadníkov nemá núdzu, veď sa len pozrite na to telo. Odolali by ste jej zvádzaniu?

Autor: Liam
Foto: Morazzia


Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Manželský rozhovor po svadobnej noci:
- Drahá moja, ako som zistil minulú noc, nebol som prvý.
- Miláčik môj, ja ako som zistila minulú noc, tak ani posledný.

 
Virtuálny barLa Conga La Conga
  • 4 cl tequily
  • 2 cl ananásového džúsu
  • 2 streky angostúry
  • 10 cl sódy
  • citrón na ozdobenie