Centrum.sk: Štvrtok, 24.10.2019
meniny má Kvetoslava
   

Genna Jackson - neobyčajne obyčajná kráska

9.7.2019 00:15 | Sexi pipka

Genna Jackson je ako stvorená pre muža, ktorý hľadá obyčajnú krásavicu. Je typicky ženská, zbožňuje prírodu a nemá šialené predstavy o ideálnom rande. Rozhodne by ste ju nezbalili nejakým extrémnym zážitkom, ale naopak osvedčenou klasikou, ktorá nikdy nezlyhá.

Rande v dobrej reštaurácii, prechádzka nočným mestom a príjemné zakončenie večera v posteli? Mnohé ženy by to vnímali ako nudný stereotyp, Genna sa niečomu takému naopak poteší. Mnohí chlapi, ktorí ju niekedy pozvali na schôdzku, sa chceli vytiahnuť svojou kreatívnosťou, no nie vždy to skončilo dobre. Aj preto si táto sexi blondínka váži mužov, pri ktorých sa nemusí báť, že z talóna vytiahnu nejakú šialenosť.

Áno, aj ona má rada vzrušenie, ale v určitých medziach. Putá v posteli? Pokojne. Ale BDSM ako vystrihnuté z nekvalitného pornofilmu, to už nie. Genna jednoducho vie, kde sú jej hranice, a je ochotná ich prekročiť len o kúsok.

Od väčšiny žien sa však predsa len niečím odlišuje. Vlastní totiž Ford Mustang z roku 1968 a bežne v ňom jazdí. A občas si v ňom rada zajazdí aj na partnerovi, ktorý ocení jej dobrý vkus.

Autor: Liam
Foto: Morazzia


Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Manželský rozhovor po svadobnej noci:
- Drahá moja, ako som zistil minulú noc, nebol som prvý.
- Miláčik môj, ja ako som zistila minulú noc, tak ani posledný.

 
Virtuálny barAggravation Aggravation
  • 5 cl škótskej whisky
  • 2 cl kahlúy
  • 2 cl smotany