Centrum.sk: Utorok, 17.9.2019
meniny má Olympia
   

Fo Porter - žena s dvomi tvárami

19.8.2019 00:15 | Sexi pipka

Keď pracuje, nepovedali by ste, čo sa v nej skrýva. Fo Porter sa živí tým, že dáva pozor, aby na dôležitých konferenciách a stretnutiach všetko prebiehalo v súlade s protokolom. Mimo zamestnania však odhadzuje nielen etiketu, ale aj zábrany a oblečenie.

Presne vie, ako má byť rozmiestnený príbor, kto má sedieť na akom mieste, ako treba oslovovať rôznych hodnostárov a prečo je rozdiel medzi veľvyslancom a ambasádorom. Fo Porter je odborníčka na protokol, ktorá je v práci slušná dáma a mimo nej si vynahrádza divokosť, ktorá jej chýba v zamestnaní.

Nie, že by sa dala ochutnať každému chlapovi na počkanie. Predsa len má svoju úroveň, to však neznamená, že sa nevie odviazať niekde na diskotéke, alebo ešte lepšie, v posteli. Energia nahromadená v práci z nej vie za dverami spálne doslova vystreliť a Fo tvrdí, že niekedy doslova vytryskne.

Patrí medzi mimoriadne zaneprázdnené ženy, ktoré si každú voľnú chvíľu užívajú na maximum a rady skúšajú niečo nové. Fo si povedala, že sa nechá nafotiť nahá, lebo má na to nielen odvahu, ale aj postavu. A my dúfame, že neostane len pri jednom fotení.

Autor: Liam
Foto: Morazzia


Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

"Stala sa mi taká neuveriteľná vec - v noci ma prebudil šramot.Otvorím oči a vidím,ako mi nejaká ruka vyťahuje z vrecka peňaženku a berie si peniaze. Zobral som pištoľ, ale nevystrelil som!" "A preboha prečo?" "Nechcel som sa stať vdovcom."

 
Virtuálny barLittle Devil Little Devil
  • 3 cl ginu
  • 3 cl bieleho rumu
  • 1,5 cl Curacao Triple sec
  • 1,5 cl limetkovej šťavy