Centrum.sk: Sobota, 24.8.2019
meniny má Bartolomej
   

Emily Willis: Z telenovely pre dospelých

12.6.2019 00:15 | Sexi pipka

Pochádza z Argentíny. Z krajiny, ktorá zaplavila svet telenovelami, kde síce hrajú pekné ženy, ale obvykle nič neukážu. No a Emily Willis sa to rozhodla zmeniť. Jej dialógy vo filmoch sú síce rovnako jednoduché, aké používajú herečky seriálov, ale na rozdiel od nich využíva aj inú reč. Reč nahého tela.

Krásna na pohľad aj na počutie

Emily Willis má dvadsať rokov a dostalo sa jej už toľko pozornosti, ktorú by nemala ani keby hrala druhé husle v Divokom anjelovi. Ona totiž rada fidliká nohami od seba a to je presne ten ženský trik, ktorý zaberá na mužov, aby si vychutnali všetko dianie na plátne. Ako už asi tušíte, Emily Willis nie je herečka sladkých romantických scén, ale ide rovno k veci, ku ktorej predsa smeruje každá romantika. Emily nemá zábrany ani problémy s tým, že ak si chce užiť, tak sa nepotrebuje kliesniť cestou romantického balastu. Ona rovno roztiahne nohy a preto ju tak žerieme.

Štíhla aj divoká
Južanky majú v krvi vysokú dávku temperamentu, čo sa prejavuje aj na živote Emily. Už ako malá behala s chalanmi za kríky a skrátka nemôže si pomôcť, baví ju blízka prítomnosť mužského pohlavia. Neodmietne však ani kamarátky, s ktorými sa neraz podelia o telesné benefity. Takže to je žena, ktorá sa hodí celým telom do porno priemyslu. Ten ju aj vychytal a dostala okamžite letenku do Ameriky. Pretože poctivé argentínske dievčatá sú v tejto brandži potrebné ako soľ. Emily má krásne telo a hlavne prirodzené, takže poteší aj fanúšikov žien, ktoré nemajú prsia, pery a zadok, akoby len včera prišli z Černobyľu.

Prsia nie sú všetko
Má štíhlu postavu, takže veľké prsia nečakajte. Na Emily je však zaujímavé to, že zaujme aj mužov, čo sú na ženy, ktoré nosia na hrudi objemy od trojok vyššie. Ona zaujme skrátka každého. Kto neverí, nech si prelistuje galériu. Bude nadšený. Bez ohľadu na to, či má rád ženy prsnaté, štíhle, s pekným zadkom, nohami, alebo všetkým.

Autor: Cosmopolis
Foto: Morazzia


Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Manžel príde domov z týždňovky, ľahne do postele k manželke a počíta nohy trčiace z pod periny:
- 1, 2, 3, 4, 5, 6
Nejako mu to nesedí, tak vstane z postele a ráta ešte raz
- 1, 2, 3, 4... No, veď preto...

 
Virtuálny barStrawberry Daiquiri Strawberry Daiquiri
  • 4cl Bacardi Carta Blanca
  • cukor
  • 2 jahody
  • citrónová šťava
  • jahoda na ozdobu
  • ľad