Centrum.sk: Nedeľa, 20.10.2019
meniny má Vendelín
   

Emilee Ann Miller - horká krv z chladných krajín

21.5.2019 00:15 | Sexi pipka

Emilee Ann Miller vyrastala na Aljaške a tak by ste asi čakali, že bude trochu chladná. Opak je však pravdou. Ide o vášnivú blondínku, ktorá presne vie, ako rozpáliť mužov. Stačia jej k tomu len vlastné zvodné krivky a pohyby.

Emilee tvrdí, že v jej domovine rozhodne nebolo ľahké sa zahriať. Každý to podľa nej skúša po svojom a aj ona sama má overenú metódu, ako nepociťovať chlad. Zrejme ste si už domysleli, že ide o sex. Začala s ním skoro, už v 15-tich, a podľa jej vlastných slov k tomu došlo práve pri intenzívnom zahrievaní s jej vtedajším frajerom. Ani sa vraj nenazdali a boli pod dekou nahí.

Kvôli modelingu sa chcela presťahovať na Floridu, potom si ale uvedomila, že by jej zima chýbala. A tak chodí na služobky. Týždeň fotí a potom si dva týždne užíva Aljašku. Prevádzkuje menšiu turistickú kanceláriu pre odvážlivcov, ktorí sa chcú pozrieť do divočiny. Ona sama ich však nesprevádza, divočinu si radšej užíva za dverami spálne.

Zatiaľ nemá stáleho partnera. Tvrdí, že týždňové odlúčenie by na pravidelnej báze nezniesla. Je totiž dosť žiarlivá a chce mať muža čo možno najčastejšie pod dohľadom. Najprv chce skoncovať s modelingom a až potom sa natrvalo usádzať. Čím neskôr sa to stane, tým viac z jej tela uvidíme.

Autor: Liam
Foto: Morazzia


Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

- Sestrička, akú teplotu má pacient.
- Normálnu, pán doktor. Izbovú. 18 stupňov.

 
Virtuálny barAbsolut Blue Moon Absolut Blue Moon
  • 4 cl vodky
  • 4 cl Blue curacca
  • 4 cl ananásového džúsu
  • 1 plátok ananásu
  • ľad