Centrum.sk: Štvrtok, 22.8.2019
meniny má Tichomír
   

Ella Reese – máte chuť na bohyňu?

18.7.2019 00:00 | Sexi pipka

Keď sa povie veľké prsia, každý si predstaví iný rozmer. Ella Reese však svojimi objemami rozhodne vyhovie každému. Pretože ona má svoje prsia skutočne veľké, krásne, okrúhle, plné a hoci trochu vylepšené, stále vyzerajú absolútne prekrásne.Cez prsia až k hviezdam


Má 23 rokov a kypré štvorky. Povedzme si úprimne, to sú prsia, s ktorými sa už dá spraviť kariéra. A nielen v každej druhej firme na pozícii asistentky, ale aj v pornopriemysle. Ella Reese je stále trochu čerstvé mäsko z Appletonu, ako jej hovoria na scéne, pretože z tohto mesta pochádza. A odtiaľ to nemala ďaleko ani k mužom, ktorí jej ponúkli, že by s tými jej prednosťami vedeli niečo spraviť a nemysleli tým ich len hladkať a dráždiť.

Prvé skusmé scény


Nebola príliš hŕŕ a priznáva obavy, keď prvý raz prišla do ateliérov, kde sa odsúložilo mnoho scén aj toho najtvrdšieho žánru. „Všade som cítila vôňu sexu,“ spomínala na svoje začiatky v jednom z magazínov, ktorým dala rozhovor. A to ju na jednej strane dosť vystrašilo, na druhej vzrušovalo. Preto sa nakoniec pridala k radom žien, ktoré si spravia zo sexu nielen potešenie, ale aj živobytie. Dodnes žije v rodnom ešte, ale známou sa už stala aj v Európe. A hoci každý deň začína v erotickej brandži množstvo žien, len niektoré prerazia do sveta. A aj to hovorí o tom, aké klady má Ella Reese.

Má rada všetko


Postupne skúsila ženy, mužov, nahé scény, striptíz aj drsnejší sex, či skupiny. Všetko s úsmevom na tvári. Čo sa týka sexuálnych scén, zatiaľ ešte nenarazila na zábrany a bariéry. Možno aj preto, že sa jej páči, keď má v sebe neustále nových mužov. Pretože to ju na tomto remesle baví najviac. Ten pocit, že sa jej zmocňujú muži, ktorých prestala počítať po prvom týždni v brandži. Užite si krásne telo a prsia tejto dámy, ktorá nehovorí nie, ak ide o rozkoš zo strany mužov.

Autor: Cosmopolis
Zdroj foto: Morazzia


Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Chlap, ktorý sa ledva drží na nohách,sa pýta okoloidúceho:
Kde je tu zväz abstinentov?
Idete sa prihlásiť.
Nie, vyškrtnúť !

 
Virtuálny barNesAmaretto NesAmaretto
  • 4 cl mandľového likéru
  • 2 cl citrónovej šťavy
  • 2 lyžičky cukru
  • 10 cl NESCAFÉ frappé