Centrum.sk: Sobota, 21.9.2019
meniny má Matúš
   

Elina Love - poklad z Ukrajiny

26.8.2019 00:15 | Sexi pipka

Elina Love je žena, o akej snívate. Je inteligentná, má zmysel pre humor a nebojí sa odviazať ani vyzliecť. S hanbou si netyká a ukáže všetko, čo jej príroda nadelila.

Elina pochádza z Kyjeva a na vysokej škole vyštudovala ekonomiku. Už popri škole pracovala ako modelka a po promóciách konečne išla donaha. V odbore, z ktorého má titul, vraj zatiaľ pracovať nechce. Kariéra modelky sa jej pozdáva viac.

Je ešte mladá, no s mužmi má veľa skúseností. Jej pravidlom je „sex najskôr na štvrtom rande" a zatiaľ sa jej ho darí dodržiavať. Elina totiž pracuje s teóriou, že počas štyroch schôdzok sa dá chlap dokonale prečítať a ona vie zistiť, či sa s ním vôbec oplatí ísť do postele.

Nechce sa jej strácať čas s nešikovnými mužmi, ktorí v posteli myslia len na seba. Elina vraví, že z rôznych náznakov vie vytušiť, aký je chlap milenec. Keď jej podrží dvere alebo pomôže obliecť kabát, už tuší, že si s ním užije. Často sa jej totiž potvrdilo, že práve džentlmeni sú za dverami spálne ideálnymi partnermi.

Autor: Liam
Foto: Morazzia


Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Prečo keď vaša žena alebo prieteľka otehotnie, všetky jej priateľky hladia jej brucho a hovoria "gratulujem" - ale žiadna nepohladí vášho vtáka a nepovie "dobrá práca"???

 
Virtuálny barLetec Letec
  • 5 cl rum
  • 1,5 cl citrónová šťava
  • grenadína
  • šampanské