Centrum.sk: Štvrtok, 19.9.2019
meniny má Konštantín
   

Delaney Sproles - preferuje džentlmenov

1.7.2019 00:15 | Sexi pipka

Delaney Sproles je veru poriadna divoška. Už na strednej škole hrala v kapele na elektrickú gitaru a ako vzor mala rockové legendy. S tým sa spájali rôzne druhy radovánok. A rovnako ako svetoznámi gitaristi, aj ona mala záľubu v opačnom pohlaví. No občas i rovnakom.

Delaney je jednoducho experimentátorka, ktorá sa nenechá obmedzovať pohlaviami. Preferuje síce skôr mužov, aj pohľad na sexi ženu však v nej vie prebudiť túžbu. V ideálnom prípade si dopraje oboje naraz, vtedy je najspokojnejšia.

Na gitare hrá dodnes, ale skôr pre vlastné potešenie. Záľuby museli ustúpiť práci a popri fotení v rôznych kútoch sveta so sebou jednoducho nemôže všade vláčiť hudobný nástroj. V batožine však vždy vozí o čosi menší nástroj na baterky, keby náhodou nenašla muža či ženu, ktorí by vyhovovali jej požiadavkám.

Delaney je náročná. Do postele sa k nej nedostane len tak hocikto. V prvom rade pozerá na vzhľad, hľadá predsa človeka na sex a nie na spoločnú púť životom. Overuje si však aj charakter, najmä u mužov. Má radšej džentlmenov, tí podľa nej vedia, že v posteli ide o potešenie oboch a nielen seba.

Autor: Liam
Foto: Morazzia


Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Manželský rozhovor po svadobnej noci:
- Drahá moja, ako som zistil minulú noc, nebol som prvý.
- Miláčik môj, ja ako som zistila minulú noc, tak ani posledný.

 
Virtuálny barLa Conga La Conga
  • 4 cl tequily
  • 2 cl ananásového džúsu
  • 2 streky angostúry
  • 10 cl sódy
  • citrón na ozdobenie