Centrum.sk: Nedeľa, 17.11.2019
meniny má Klaudia
   

Danica Jewels - svoje klenoty neskrýva

21.10.2019 00:15 | Sexi pipka

Hovorí si Danica Jewels a na hrudi naozaj nosí klenoty. Aj bez zásahu plastického chirurga sú dokonalejšie než čokoľvek, čo vedia vytvoriť lekári skalpelom a silikónom. Ak už to nie je dôkaz o neobmedzenej sile prírody, tak potom nevieme.

Blonďavá Ruska má 28 rokov a vystupuje pod viacerými pseudonymami. Keď sa povie „krv a mlieko", predstavíme si presne takú ženu, akou je Danica. Jej krivky mátajú v snoch nejedného muža, ona však tvrdí, že v sexuálnej oblasti sa nejako extra nerozdáva.

Vraj mala len zopár partnerov, dali by sa porátať na prstoch rúk. Neskáče do postele s každým, kto po nej zatúži, radšej sa necháva dobýjať. Tvrdí, že pokiaľ s mužom nenadviaže vzťah, nejde s ním ani do spálne. Z toho samozrejme vyplýva, že nie je fanúšičkou jednorazových známostí.

Mala viacero stálych partnerov, ale momentálne je sama. Podľa vlastných slov má obdobia ako teraz, keď si rada užíva slobodu, ale inokedy má zasa chuť byť vo vzťahu. Snáď netreba hovoriť, že o kandidátov na partnerov nemá núdzu. Veď kto by k nim rád nepatril?

Autor: Liam
Foto: Morazzia


Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

- Neviem sa rozhodnúť, či po smrti sa mám dať spáliť alebo pochovať!
- A čo ti radí manžel?
- Aby so sa dala vypchať!

 
Virtuálny barAdria Look Adria Look
  • 2 cl ginu
  • 2 cl Curacao blue
  • šampanské na doliatie
  • 2 cl citrónovej šťavy
  • marhuľa na ozdobenie