Centrum.sk: Utorok, 17.9.2019
meniny má Olympia
   

Clara - možno ju len obdivovať

16.8.2019 00:15 | Sexi pipka

Clara je slečna, ktorá sa má rada. Zbožňuje svoje boky, prsia, zadok, jednoducho celé telo. Rovnako ako muži, ktorí sa na ňu pozerajú. Našťastie však nie je sebecká a okrem seba má rada aj iných. Chlapov, ale i ženy. Najradšej by sa rozdala.

Keď práve nepracuje, najradšej trávi čas na mori. Má vlastnú malú plachetnicu, na ktorú si poctivo našetrila. Naučila sa plaviť a voda jej učarovala natoľko, že sa stala jej trvalým bydliskom. Clara tvrdí, že život na mori má nespočetne veľa výhod, a minimálne jedna sa týka aj posteľného života. V rytme vĺn sa totiž podľa tejto krásky výnimočne dobre súloží.

Je to bisexuálka, ale odmieta tvrdenia mnohých rovnako orientovaných o tom, že nepreferujú ani jedno pohlavie. Clara otvorene vraví, že je hlavne na mužov, len si občas rada spestrí život s nežným pohlavím.

Okrem toho dodáva, že ju nikdy neprestane baviť výraz človeka, ktorého po rande pozve k sebe domov. Keď totiž niekoho vedie do prístavu, má v očiach strach, či náhodou Clara nie je krásna vrahyňa. Táto fešanda však hovorí, že sa zatiaľ nik neotočil a neutiekol. Nuž, vôbec sa nečudujeme.

Autor: Liam
Foto: Morazzia


Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

"Stala sa mi taká neuveriteľná vec - v noci ma prebudil šramot.Otvorím oči a vidím,ako mi nejaká ruka vyťahuje z vrecka peňaženku a berie si peniaze. Zobral som pištoľ, ale nevystrelil som!" "A preboha prečo?" "Nechcel som sa stať vdovcom."

 
Virtuálny barLittle Devil Little Devil
  • 3 cl ginu
  • 3 cl bieleho rumu
  • 1,5 cl Curacao Triple sec
  • 1,5 cl limetkovej šťavy