Centrum.sk: Streda, 23.10.2019
meniny má Alojza
   

Cassia - mladá a nevybúrená

8.10.2019 00:15 | Sexi pipka

Mladá a hravá slečna umeleckým pseudonymom Cassia pochádza z Ruska a je to skutočná voľnomyšlienkarka. Nerobí rozdiely medzi pohlaviami a užíva si s tým, kto sa jej zrovna zapáči. Berie mužov i ženy a občas aj oboje naraz.

Cassia vstúpila do modelingu len nedávno a neberie ho ako svoje poslanie. Tvrdí, že vyzliekanie je síce príjemné a dobre platené, ale keby sa jej naskytla príležitosť robiť to, po čom naozaj túži, neváhala by. A čo táto fešanda vlastne chce? Vlastnú cestovnú kanceláriu, v ktorej by robila zároveň sprievodkyňu po celom svete.

Nie je to však žiadna naivka a dobre vie, že potrebuje vstupný kapitál. No a ten si zabezpečuje práve tým, že sa zvodne predvádza pred objektívmi. Scenár sa vždy opakuje: najprv je oblečená, no o chvíľu už pózuje v Evinom rúchu.

Pri balení sa naopak na žiadne osvedčené triky nespolieha. Tvrdí, že najviac ju baví improvizovať. A to platí aj neskôr za dverami spálne. Tam sa okrem iného spolieha aj na experimentovanie, pretože Cassia rozhodne nemá rada stereotyp.

Autor: Liam
Foto: Morazzia


Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

"Manželka celú noc neprišla domov, asi má milenca."
"Prosím vás, to hneď nemôžete myslieť na to najhoršie. Možno ju len prešlo auto."

 
Virtuálny barVitanáboj Vitanáboj
  • 6 cl vodky energy
  • 4 cl multivitamínového džúsu
  • physalis