Centrum.sk: Utorok, 17.9.2019
meniny má Olympia
   

Carolina Sampaio - mladá a neopozeraná

23.8.2019 00:15 | Sexi pipka

Na internete o nej veľa informácii nenájdete. Carolina Sampaio si totiž svoje miesto v modelingu ešte len vydobýja, trúfame si však konštatovať, že má pred sebou veľmi sľubnú kariéru.


Hoci jej meno znie skôr taliansky, vedzte, že Carolina pochádza z Moskvy. Má perfektné miery, svetlú pokožku a úprimne dúfame, že sa nikdy neodhodlá navštíviť plastického chirurga. Prsia má totiž jedným slovom dokonalé.

Carolina veľmi rada cestuje a už od maturity sa venuje spoznávaniu európskych krajín. V rodnom Rusku teraz veľa času netrávi, tvrdí však, že natrvalo sa zatiaľ nikam inam presťahovať neplánuje.

Napriek tomu, že sa pred objektívmi bez problémov odhaľuje, tvrdí, že jej sexuálny život je pomerne nudný, aspoň čo sa počtu partnerov týka. Už dlhšiu dobu totiž jej srdce a vlastne aj celé telo patria len jednému chlapovi. Tak čo, závidíte mu?

Autor: Liam
Foto: Morazzia


Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

"Stala sa mi taká neuveriteľná vec - v noci ma prebudil šramot.Otvorím oči a vidím,ako mi nejaká ruka vyťahuje z vrecka peňaženku a berie si peniaze. Zobral som pištoľ, ale nevystrelil som!" "A preboha prečo?" "Nechcel som sa stať vdovcom."

 
Virtuálny barLittle Devil Little Devil
  • 3 cl ginu
  • 3 cl bieleho rumu
  • 1,5 cl Curacao Triple sec
  • 1,5 cl limetkovej šťavy