Centrum.sk: Pondelok, 14.10.2019
meniny má Boris
   

Amelie Pure – jednoducho čistá krása

13.6.2019 00:15 | Sexi pipka

Ak proti sebe nastúpia hokejisti Ameriky a Ruska, je prakticky jedno, komu budete držať palce. Ak by ale proti sebe nastúpili Rusky a Američanky, tak už ide o erotické preferencie. Amelie Pure poráža mnoho amerických bábik napustených botoxom a silikónom len jej čistou prirodzenosťou. Získa si aj vás. Je to viac ako jasné. Stačí jediný pohľad a máte istotu, za ktorú vlajku by ste sa postavili.

Ukáž všetko

Toto počuje Amelie najčastejšie, pretože jej zadoček rozdelený iba tango nohavičkami je ako dve lákavé žemle hamburgeru, do ktorého sa už len a len zahryznúť a vychutnávať si to neskonalé potešenie, ktoré spôsobuje. Pretože nie všetko je len o žalúdku, ale aj o tom, že si užijete dokonca aj v prípade, že ste sýti. Amelie Pure zaujala predovšetkým fotografiami svojho zadočku, pretože prsia má dvojky, ale určite neplánuje nafukovať objem poprsia. Ona chce ostať stále prirodzenou, pretože ruské baby jednoducho majú rady naturálnosť.

Ide naplno
Keď sa pozrieme na jej umelecké mená, objaví sa ich niekoľko. Nájsť ju môžete ako Carolien Mikkelsen, Betsy, Missy, Kelsey, Tina, Mila, Aimee, Amiee a aj to už naznačuje, že toto dievča nemá o prácu núdzu, práve naopak, aby mohla robiť čo najviac, zvolila si niekoľko charakterov. Má mená na análny sex, na skupinové jazvy, na striptíz aj lesbické scény. Táto žienka na neštíti ničoho. S odôvodnením, že ide predsa o potešenie.

Postojí, podrží, aj si kľakne
Je to multifunkčná žena, ktorá nemá vôbec problém s tým, v akej polohe sa jej zmocníte. Má to rada na akýkoľvek spôsob. Ako hovorí, vyrastala v Rusku a tam sa príliš muži na džentlmenov nehrajú a tak si zvykla. A v práci sa jej takéto odhodlanie naplno zišlo. Rada pózuje a rada si užíva. Má 29 rokov a chce potiahnuť ešte pár rokov kariéry. A pri pohľade do galérie vás rozhodne ani nenapadne, že by už mal ísť do dôchodku. Pokochajte sa dievčinou, ktorá je presne takou blondínou, o akej muži snívajú.

Autor: Cosmopolis
Foto: Morazzia


Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Babka je dnes krásný deň ?
Prečo sa pýtáš ?
Ocko povedal,že jedného krásného dňa ťa čerti odnesú a já som ešte nevidel čerta.

 
Virtuálny barCarribbean Night Carribbean Night
  • 3 cl hnedého rumu
  • 1 cl citrónovej šťavy
  • 3 cl pomarančovej šťavy
  • 4 cl ananásovej šťavy
  • 1 cl cukrového sirupu