Centrum.sk: Streda, 20.11.2019
meniny má Félix
   

Vždy pripravený: Keď dôjde lubrikant, použite jednu z nasledujúcich náhrad

7.8.2019 | Sex a Flirt

Správny chlap je vždy pripravený. Toto nie je len heslo skautov, ale aj dobrých milencov. Pretože nie vždy je čas na dlhé predohry a nie vždy máte po ruke voňavý lubrikant. To však nemôže byť prekážkou pre túžbu a vášeň.


Olivový olej

Je to výbava každej domácnosti. Vďaka nemu nemusíte ani odskakovať do spálne po lubrikant, ak si chcete dať rýchlovku pri varení večere. Olivový olej je bezpečný na vaginálne aj análne použitie. Jeho nevýhodou však je, že sa nekamaráti s kondómami, ktoré môže narušiť. Ale ak varíte so stabilnou partnerkou v kuchyni, tak kondóm neriešite. Vždy je však dobré sa po jeho použití dobre osprchovať, má totiž tendenciu zapchávať póry. Mimo iného pozor na biele plachty. Vie celkom efektívne zafarbiť tkaniny.

Neuveriteľné fakty o ženskom orgazme. Čo v skutočnosti prežívajú?

Kokosový olej
Vonia exkluzívne, perfektne maže a je pevný, pričom na ľudskom tele sa dokonale roztopí. Avšak lepší ako na vaginálne hry je na análny sex. Prečo? Pretože kokosový olej môže narušiť pH pošvy a spôsobiť, že sa rozmnožia v tele partnerky kvasinky, ak je na ne náchylná. Zadné vrátka však namaže spoľahlivo a dokonale. Nehrozí, že budú vŕzgať pánty.

Nebaví vás sex so stabilnou partnerkou? Skúste nasledovné ešte pred neverou

Aloe vera
Musí ísť o čistú šťavu, teda nie takú, ktorú si kúpite na pitie. Prípadne môžete pestovať liečivé aloe sami doma a potom len odrezať list, vydlabať dužinu a užívať si jedna radosť. Nečudujte sa teda, prečo mnoho párov nasadí do spálne práve aloe. Na večerné použitie. Navyše gynekologička Jennifer Wider aloe vyslovene odporúča, keďže má na pokožku a sliznice tela liečivý efekt. Práve aloe môže pomôcť ženám, ktoré majú po milovaní problémy s kvasinkami či vaginózou. Dá sa použiť aj s prezervatívom, keďže nejde o olej. Skrátka poklad.

Sex nie je len o potešení: Čo stojí za rozkošou z hľadiska evolúcie

Kukuričný škrob a voda
A máme tu niečo pre domácich majstrov a tých, čo si najradšej veci urobia sami. Ak sa vás partnerka spýta, čo viete variť, povedzte, že kukuričný škrob a vodu. A keď bude chcieť vedieť, aké to je, vezmite ju domov a predveďte ukážku. Recept je jednoduchý. Štyri lyžičky kukuričného škrobu zmiešate s vriacou vodou. Miešate až do momentu kedy je zmes hladká. Necháte vychladiť a môžete ísť na ukážku. Už len roztiahnuť nohy. Ide o hypoalergénnu zmes na báze vody použiteľnú aj s kondómami.

Autor: Marcos
Foto: Shutterstock


Focus Media


Vyznáte sa v metale?
Otestovalo sa 10306 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Hosť vraví čašníkovi:
- Pán hlavný, prosím vás, nedalo by sa dopiecť to kurča?
- Vám sa zdá nedopečené?
- Čo ja viem, len mi z taniera vyzobáva zemiaky..

 
Virtuálny barDaiquiri Mango Daiquiri Mango
  • 4 cl bieleho rumu
  • 2 cl limetkovej šťavy
  • kúsky manga
  • mango a limetka na ozdobenie