Centrum.sk: Piatok, 22.11.2019
meniny má Cecília
   

Všetko, čo potrebujete vedieť o krúžkoch na penis a ich využití

1.8.2019 | Sex a Flirt

Prezervatív rozhodne nevyčerpáva možnosti vecí, ktoré si môže muž pri sexe navliecť na penis. Dokonca práve pánska ochrana je zo všetkých vecí tá najmenej príjemná. Krúžky na penis, to je úplne iná liga. Zlepší pôžitok ako vám, tak aj partnerke. No je potrebné ho použiť správne.


Erekcia aj bez Viagry

Sexuológovia tvrdia, že krúžok na penis je skvelý pomocník pre mužov, ktorí síce nemajú erektilnú disfunkciu, ale v isto momente môžu strácať erekciu počas aktu. V tomto ohľade je krúžok zdravší, lepší a dokonca aj spoľahlivejší ako Viagra. Zabraňuje totiž návratu krvi z penisu, čo spôsobuje dlhšiu erekciu. Pretože práve objem krvi v úde určuje, aký bude pevný.

Najlepšie sex hračky 21. storočia: Skúsili ste niektorú z nich?

Zlepší a oddiali orgazmus
Mnohí zákazníci v sexshopoch na krúžky nedajú dopustiť. Muži si pochvaľujú, že majú orgazmus neskôr, keďže stláčanie je bežná technika na oddialenie vyvrcholenia a zároveň je orgazmus silnejší. Je to práve vďaka tlaku. Následná erupcia je intenzívnejšia.

FOTO: Domáci majstri a ich sex mašiny (18+)

Správne nasadenie
Sú dva typy krúžkov. Jeden sa dáva ku koreňu penisu ako prezervatív. Ide obvykle o širšie a silikónové prúžky, ktoré môžu mať aj rôzne vrúbky na zatlačenie klitorisu partnerky. Druhou kapitolou sú krúžky, ktoré si dáte tesne ku koreňu až za semenníky. Tieto krúžky sú pre muža príjemnejšie. Prinášajú viac rozkoše a to aj preto, že jemne zatláčajú semenníky dopredu. Tým ich pri súloži viac stimulujete. Môžete tieto dva pokojne aj striedať.

Pozor na príliš veľkú pevnosť
Krúžky na penis by mali spôsobovať potešenie a nie modriny. To je dôležité pravidlo ich použitia. Preto by stiahnutie malo pôsobiť iba tak, že krúžok na stoporenom penise cítite, ale rozhodne sa necítite škrtený. Pretože tak síce udržíte v penise viac krvi, ale môže dôjsť aj k poškodeniu nástroja. A penis rozhodne nechce mať nikto na jedno použitie. Teda aj tu platí, že menej je viac.

Toto doma neskúšajte: Najdrsnejšie erotické hračky

Pravidlo dvadsiatich minút
Lekári upozorňujú, že krúžky je vhodné používať alebo nasadiť aj v priebehu milovania. Napríklad ak sa s partnerkou uspokojujete už niekoľko desiatok minút, či dokonca hodín. Tak vám dokáže krúžok penis opäť „vzkriesiť". Zároveň upozorňuje, že krúžok netreba nikdy používať dlhšie ako dvadsať minút. Preto sa hodí až na finále. Dlhodobé používanie môže viesť práve naopak k strate erekcie. Takže všetko s mierou a platí to aj o potešení.

Autor: Noel
Foto: Shutterstock


Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Čo sa opýta blondínka tesne po tom ako porodí dieťa? Je naozaj moje?

 
Virtuálny barAdonis Adonis
  • 2 cl Vermouth Bianco
  • 1 cl Vermouth Rosso
  • 2 cl Sherry Fino
  • 1 strek likéru Orange bitter