Centrum.sk: Štvrtok, 24.10.2019
meniny má Kvetoslava
   

Vôbec nejde len o sex: Čo ženy od mužov skutočne chcú?

4.7.2019 | Sex a Flirt

Ak chcete mať skutočný úspech u žien, musíte vedieť, čo od partnera očakávajú. A teraz vám sfúkneme domček z karát o predstave, že chlapovi stačia peniaze a poriadny sexuálny apetít, aby s ním bola žena spokojná. Nežné pohlavie to vníma úplne inak.

Osobnostné črty

Či chcete alebo nie, ženy nehľadajú len pekné telá, ale aj niečo viac. A tým niečím viac sa rozumie hlavne zmysel pre humor, schopnosť zaujať a byť cieľavedomý. Preto je mnoho žien úplne vedľa z vedcov, podnikateľov, startupistov, ktorým sa ešte peniaze nehrnú, ale majú charizmu, odhodlanie a úspech. Omnoho zaujímavejšiu ako chalani, čo majú mozole od joystickov k Playstation.

Škandalózne vzťahy, ktoré zmenia váš pohľad na rozvody

Charakter
Ženy nechcú bezcharakterných mužov, ale naopak. Ak ide o pozitívne vlastnosti, ktorými si ich viete získať, tak je to čestnosť, odhodlanosť, morálka a pozor: zmysel pre otcovstvo. Vie ich absolútne roztopiť, ak vidia chlapa s malým dieťaťom. Preto ak si máte kde požičať malého brata, synovca či neter, ukážte sa s ňou na rukách. Ženy budete musieť odháňať.

Otvorený vzťah? Dokonale vám zmení predstavy o sexe

Telesná zdatnosť
V princípe sa ženám nepáčia prehnane veľké svaly, ale za vyšportovanou postavou im horia lýtka. Pretože pre nich musí byť chlap zdravý a zdatný, podvedome musia vycítiť, že sa vie postarať o rodinu a nepotrebuje opatrovateľku. Preto sú pre ne pekne tvarované a prirodzené svaly omnoho príťažlivejšie ako pneumatika na bruchu.

Počúvanie
Extrémny úspech u žien získate vďaka počúvaniu. Nemusíte dokonca nič hovoriť. Výskumy naznačujú, že ženy obľubujú viac mužov, ktorí si ich vypočujú, ako tých, ktorí sú múdri ako rádio. Takže kam radšej chcete patriť vy? Ženy jednoducho chcú, aby ich muži vypočuli. Ako málo stačí k ženskej radosti.

Historické vzťahy, ktoré dokazujú, že aj polygamia funguje

Sex až na poslednom mieste
Čo sa týka sexu, tak aj ženy ho majú rady, ale nie je hlavným dôvodom, prečo potrebujú chlapa. Takže rozhodne neudierajte na strunku vášne ako na tú, čo má rozozvučať jej lono. Avšak ak splníte všetky vyššie uvedené parametre, je veľká šanca, že sa s ňou pozriete do postele.

Autor: Marcos
Foto: Shutterstock


Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Manželský rozhovor po svadobnej noci:
- Drahá moja, ako som zistil minulú noc, nebol som prvý.
- Miláčik môj, ja ako som zistila minulú noc, tak ani posledný.

 
Virtuálny barAggravation Aggravation
  • 5 cl škótskej whisky
  • 2 cl kahlúy
  • 2 cl smotany