Centrum.sk: Pondelok, 14.10.2019
meniny má Boris
   

Super pozície do trojky, ktoré jednoducho musíte skúsiť

15.6.2019 | Sex a Flirt

Konečne to prišlo. Tá chvíľa, keď ste polovičku nahovorili a okrem vašej partnerky k vám pripochodovala ja ďalšia nahá žena. Po prvotnom návale radosti prichádza otázka, ako na ne. Aby ste nezazmätkovali, máme pre vás polohy, s ktorými sa blysnete.

Sen mužskej noci

Dokonalá poloha. Jedna je na boku a vy ste v nej na lyžičku. A kde je tá druhá? Nachádza sa medzi jej nohami a môže jazykom striedavo dráždiť partnerku aj vás. Toto je poloha, pri ktorej máte obe baby a najmenej sa narobíte. Taká oddychovka na záverečné kolo.

Keď sa trojka nepodarí: Toto by ste nechceli zažiť

Uč sa a užívaj
Poloha, pri ktorej jedna dáma leží na chrbte, druhá je v jej rozkroku ústami a vy máte výhľad na to, ako sa robí babe dobre. Pritom však môžete dámu pracujúcu na rozkoši tej druhej chytiť za zadok a urobiť si dobre. Toto je ukážka toho, ako sa dá spojiť príjemné s užitočným a prežiť sexuálnu školu hrou.

Ženy prezradili, aký bol ich sex s najlepšou kamarátkou

Sendvič inak
Samozrejme, že pre každého chlapa je príjemnejšie mať dve ženy v posteli, ako sa na jednej partnerke tlačiť s iným chlapom. Ale aj v zostave dve na jedného si užijete sendvičové radovánky. Ony dve na sebe tvárou v tvár a vy nad nimi. Výhodou tejto polohy je, že sa môžete len pozerať, alebo sa pripojiť odzadu. Raz do tej, čo je dole a ani žena, čo je hore, vám nebude príliš vzdialená, aby ste si ich užili na striedačku.

Odvážne ženy sa podelili o svoje zážitky z trojky: Išli by do toho znova? (18+)

Cesta okolo sveta aj vrchol raja
Poloha, ktorá v trojke musí byť. Poloha, ktorá je vlastne splneným snom, rajským zážitkom naplnením podstaty trojky. Vy si pohodlne ľahnete a jedna zo žien si na vás sadne do jazdeckej polohy. Ale to nie je všetko. Prichádza pokračovanie a tá druhá si vám sadne na tvár. Vy si tak môžete dať pokojne ruky za hlavu, alebo babe chytiť zadok. Jedna jazdí na vašom prirodzení, druhá na tvári a vy si užívate dokonalý pocit naplnenia. Pritom sa ani nemusíte zapotiť. Obe sa uspokoja a vy budete mať zážitky, ktoré vydržia do konca života.

Autor: Marcos
Foto: Shutterstock


Focus Media


Čo máte spoločné s Lady Gaga?
Otestovalo sa 18233 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Babka je dnes krásný deň ?
Prečo sa pýtáš ?
Ocko povedal,že jedného krásného dňa ťa čerti odnesú a já som ešte nevidel čerta.

 
Virtuálny barCarribbean Night Carribbean Night
  • 3 cl hnedého rumu
  • 1 cl citrónovej šťavy
  • 3 cl pomarančovej šťavy
  • 4 cl ananásovej šťavy
  • 1 cl cukrového sirupu