Centrum.sk: Štvrtok, 14.11.2019
meniny má Irma
   

Sofi Shane - jemne upravená

1.11.2019 00:15 | Sexi pipka

Retro je opäť v móde, myslí si Sofi Shane. A neplatí to podľa nej len o obliekaní, ale aj o tom, ako sa ženy upravujú. Ona sa rozhodla vrátiť späť v čase na jednom konkrétnom mieste a spravila to tak vkusne, že si muži nevedia nechať zájsť chuť.

Sofi sa na intímnych miestach upravuje len veľmi mierne. S holiacim strojčekom si vraj v rozkroku netyká a stavila skôr a prirodzenosť, ktorá je v dnešných dňoch skôr výnimočná. Možno aj preto má táto 24-ročná Ukrajinka na modelingovom poli taký úspech.

Jej priateľ si vraj „zostrih" príťažlivej hnedovlásky nevie vynachváliť a vôbec mu nevadí, že ho Sofi vystavuje na obdiv celému svetu. Je štedrý a dopraje aj ostatným chlapom pohľad na to, na čo si môže siahnuť len on.

Sofi sa venuje modelingu na plný úväzok a rozhodne neplánuje skončiť s fotením. Tvrdí, že ak sa jej budú ponuky aj naďalej takto hrnúť, sekne s modelingom až v 35-ke. Vtedy si vraj chce založiť rodinu a venovať sa niečomu menej pikantnému. Žeby kaderníctvu?

Autor: Liam
Foto: Morazzia


Focus Media


Vyznáte sa vo svete rozprávok?
Otestovalo sa 47003 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

"Mám si dať ešte jedno pivko alebo nie? Brucho hovorí, že áno, hlava zase, že nie. Hlava je múdrejšia než žalúdok. Preto múdrejší ustúpi."

 
Virtuálny barApple Stock Apple Stock
  • 4 cl Fernet Stock Citrus
  • 12 cl jablkového džúsu
  • škorica