Centrum.sk: Streda, 23.10.2019
meniny má Alojza
   

Sex so zadanou: 5 rád, čo robiť, ak nechcete prísť o mužstvo?

10.10.2019 | Sex a Flirt

Zadané baby sú lákavé. Mnohé majú super telo, vlastnosti, skrátka sú to ženy, ktoré neostali na „ocot". Takže sú atraktívne nielen pre jedného a niekedy aj samy zistia, že ani im jeden nestačí. Obšťastňovať zadanú a samého seba bez ohrození má však svoje pravidlá, ktoré treba poznať, aby ste sa nepopálili.

Nebude to romantický vzťah

To za žiadnu cenu u vydatej nehľadajte. Žena je totiž odjakživa strážkyňou rodinného krbu aj svojej vlastnej rodiny. Z toho vyplýva, že nebude lietať z hniezda do hniezda, ale občas vyletí, ak si chce vyhodiť z kopýtka. Pripravte sa na to, že vám bude s ňou dobre, sexuálne môže byť ako nevybúrené tornádo, pretože doma je to už stojatá voda, ale romantické večere a vodenie sa za ruky, to neprináleží vám.

Prečo ženy nechcú byť milenky? Dôvodov je viacero

Pozor na prezradenie
Aj keď ste slobodný, musíte byť opatrný. Žiadne nevyžiadané správy, ani volania. Skrátka v tomto prípade budete mať presne opačný prístup, ako sa bežne pri ženách považuje za správny. Partnerke napíšete, nevoláte, nevyhľadávate ju bez prípravy. Naopak, vy budete ten, komu sa ozve prvá. Pretože porušenie tohto pravidla môže znamenať, že sa napríklad k vašej správe práve ona prvá nedostane a oheň je na streche.

Pozície, ktoré ženy milujú pri nevere

Nájdete si staršiu
Tie už v tom vedia chodiť. Pretože je pravdepodobné, že ak si žena nájde milenca vo vyššom veku, nie je to pre ňu niečo nové. A to znamená, že už absolvovala možno niekoľko podobných vzťahov, na ktorých sa vyškolila opatrnosti. A to je bezpečnejšie pre vás aj pre ňu.

Používajte krytie
Ak sa predsa niečo prevalí, je dobré, aby vás jej muž nevystopoval, pretože stret môže byť bolestivý. Preto je fajn mať na zadanú ženu iné telefónne číslo, neposielať fotky, nepísať si cez oficiálne sociálne siete. Pretože to môže znamenať, že manžel v afekte začne úradovať. A verte, že to nechcete.

Má milenca? Telo ju prezradí

Hlavne opatrne
To, že je zadaná a má sex s vami, znamená dve veci. Má sex s minimálne ešte jedným mužom okrem vás, ale môže ich byť rovnako viac. Preto je skvelé, ak sa budete chrániť klasickým kondómom bez ohľadu na to, že má antikoncepciu. Pretože tá pred ochoreniami nechráni a môže aj zlyhať. Rozhodne nechcete doplatiť na svoje zdravie alebo na opletačky s tým, kto by mohol byť potenciálnym otcom. Navyše ak jej zákonitý raz zistí, že sa podobá jeho dieťa viac na vás ako na neho, môže vám to spraviť peklo v živote aj po desiatkach rokov.

Autor: Marcos
Foto: Shutterstock


Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

"Manželka celú noc neprišla domov, asi má milenca."
"Prosím vás, to hneď nemôžete myslieť na to najhoršie. Možno ju len prešlo auto."

 
Virtuálny barVitanáboj Vitanáboj
  • 6 cl vodky energy
  • 4 cl multivitamínového džúsu
  • physalis