Centrum.sk: Sobota, 24.8.2019
meniny má Bartolomej
   

Pred jedlom, alebo po jedle: Kedy je lepší sex?

16.5.2019 | Sex a Flirt

Premýšľate, kedy to na frajerku naplno rozbaliť? Či jej najprv uvariť romantickú večeru, alebo ju nachovať až po tom, ako si užijete? Večná dilema muža, ktorý chce súložiť. Dnes vám spravíme jasno.

S večerou vždy radšej počkajte

Je to klišé a romantická epizóda vletieť po romantickej večeri do postele. No ak idete do reštaurácie a dáte si trojchodové menu, z ktorého ste sýty aj za dvoch, verte, že vaša polovička má toho v sebe toľko, že sa už do nej nezmestí ani vašich pätnásť centimetrov. Takže večera v tomto prípade padne vhod až po tom, ako si zmeriate sily v posteli, niečo vypotíte a ešte viac vyhladnete.

Najčastejšie sexuálne fantázie žien: Ktoré ste ochotní splniť?

Vetry namiesto vzdychov
Ak si dáte večeru najprv a potom očakávate divoké sexuálne zážitky, tak je možné, že sa ich ani nedočkáte. Nebudete schopný. Dôvodom je, že plynatosť dokáže poriadne prekaziť plány na pokračovanie večera. Nie je vôbec romantické, ak vám grúli v črevách, tak isto aj partnerke a namiesto výrazu slasti si hľadíte do očí výrazom zadržiavajúcim prdy. Nuž, takto dobrý sex rozhodne nevyzerá. Dokonca pár hodín pred sexom je dobré vyhnúť sa cibuli, cesnaku, kapuste a strukovinám.

Súkromný gangbang: Na čo sa pripraviť, a na čo nezabudnúť?

Pred jedlom to ide ľahšie
Ďalšou výhodou sexu vpred jedlom je, že nemáte zaťažený žalúdok. S ním sa totiž horšie cvičí, to vie každý, a aj komplikovanejšie súloží. Pretože aj sex je do veľkej miery fyzická aktivita a ak chcete byť ako šťuka a nie kapor bahenný, sex si doprajte radšej pred jedlom.

Super polohy pre tých, čo sa radi pozerajú

Po jedle je jediná výhoda
Ak už sa nedá vyhnúť sexu po jedle, pretože ste hladní ako vlci, tak stavte na jedlo ľahké. Nič vysmážané, nič príliš strukovinové, nejaké kuracie prsia s ryžou sú v poriadku a aj to len v malom množstve. Aj sex po jedle má istú výhodu. A tou je tá, že partnerku môžete po jedle maznať dlhou predohrou ako dezertom. Sú to chvíle, keď máte odkrvený mozog a ste akoby mierne ospalí. Je to dokonalý čas na túlenie, láskanie, vymieňanie si dotykov. No a následne, keď prejde prvá vlna trávenia, ste pripravení k súloži. Ak nemáte toľko času ani výdrže, voľte sex jednoznačne pred tým, ako zažnete sviece k romantickej večeri.

Autor: Marcos
Foto: Shutterstock


Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Manžel príde domov z týždňovky, ľahne do postele k manželke a počíta nohy trčiace z pod periny:
- 1, 2, 3, 4, 5, 6
Nejako mu to nesedí, tak vstane z postele a ráta ešte raz
- 1, 2, 3, 4... No, veď preto...

 
Virtuálny barStrawberry Daiquiri Strawberry Daiquiri
  • 4cl Bacardi Carta Blanca
  • cukor
  • 2 jahody
  • citrónová šťava
  • jahoda na ozdobu
  • ľad