Centrum.sk: Pondelok, 26.8.2019
meniny má Samuel
   

Prečo ženy pri sexe vzdychajú a kričia?

17.5.2019 | Sex a Flirt

Žiadna poriadna posteľová scéna sa nezaobíde bez vášnivého vzdychania, či výkrikov. Dôvodov, prečo ženy pri sexe nahlas vzdychajú a kričia je hneď niekoľko. Pozrite sa na ne.

Užívajú si to
Vzdychanie a občasné výkriky sú prirodzeným sprievodným javom rozkoše, ktorý si ženy v zápale vášne ani nemusia uvedomovať.

FOTO: Sexy tetovania môžu vidieť iba vyvolení

Bolí ich to
Výkrik sa pri sexe môže objaviť aj keď sa pritrafí prirazenie v zlom uhle alebo niečo iné, čo spôsobí bolesť, napríklad kŕč do nohy. Bolesť pri súloži si mnohé páry spôsobujú úmyselne, napríklad plesknutím po zadku, pretože ich to vzrušuje.

FOTO: Najpikantnejší profil Instagramu: Budete slintať

Vzrušujú partnera
Len máloktorý muž má rád, keď je partnerka pri sexe úplne ticho. Vzdychanie a výkriky od rozkoše sú pre muža signálom, že to robí dobre. Stáva sa, že ženy vzdychajú aj nasilu, aby svojho partnera povzbudili k lepšiemu výkonu.

Chcú to urýchliť
Každá žena aspoň raz v živote predstierala orgazmus a najlepšie sa to dá prejaviť falošnými vzdychmi. Keď už to chcú mať ženy za sebou a nechcú sklamať partnera prerušením súlože, začnú čoraz viac vzdychať, aby partnera popohnali k orgazmu.

FOTO: Najsexy babička sveta: Jej vek neuhádnete

Dostávajú sa do nálady
Ženy vedome vzdychajú pri sexe, aby sa odreagovali od svojich povinností, zresetovali si hlavu a dostali sa do štádia, že sa budú plne sústrediť iba na to, čo sa práve deje - na rozkoš.

Autor: Mat
Zdroj foto: Shutterstock


Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Chlapec príde domov zo školy a hovorí mame: Mami v škole ma volajú Rambo!
Mama: Dobre synček porozpravam sa s tvojou učiteľkou.
Chlapec: Nie mami, je to moja vojna!

 
Virtuálny barŠtedrovečerný punč Štedrovečerný punč
  • 1 l vody
  • 1,5 l červeného vína
  • 500 g medu
  • 2 dcl citrónového džúsu
  • 5 dcl višňového sirupu
  • 3 dcl koňaku