Centrum.sk: Štvrtok, 19.9.2019
meniny má Konštantín
   

Nepatrné náznaky odhalia, že váš vzťah má budúcnosť: Všímajte si ich

16.3.2019 | Sex a Flirt

Nájsť spriaznenú dušu, svoju pravú polovičku alebo životnú lásku nie je jednoduché. Aj keď máte po svojom boku partnerku, môžete pochybovať, či je to tá pravá a preto máme pre vás pomôcku. Pozrite sa na signály, ktoré vám napovedia, že váš vzťah bude behom na dlhú trať a čaká vás svetlá spoločná budúcnosť.

Máte sa o čom spolu porozprávať

Vedieť nájsť spoločnú reč je pre vzťah nesmierne dôležité. Je jedno, či sa budete rozprávať o nesmrteľnosti chrústa, o životnom prostredí alebo dianí v aktuálnej reality show, hlavné je, aby boli vaše spoločné rozhovory zaujímavé pre vás oboch. Ale pozor, je rovnako dôležité vedieť byť spolu potichu aj bez toho, aby vám to bolo čudné.

Máte spoločné tajné vtipy
Rovnaký zmysel pre humor je jeden z kľúčových atribútov pre funkčný vzťah. Preto ak máte so svojou polovičkou množstvo tajných vtipov, ktorým rozumiete iba vy dvaja, môžete byť spokojný.

Čo ženy potrebujú od svojich partnerov? Tá vaša nie je výnimkou

Milujete na sebe aj tie otravné veci
Úplne každý človek má nejaký zlozvyk, ktorým vytáča svoje okolie do nepríčetna a vy ani vaša partnerka nie ste výnimkou. Ak sa naozaj milujete, časom začnete na tom druhom zbožňovať aj tie otravné veci, lebo práve tie vás robia jedinečnými.

Ťažko znášate noci, kedy nie ste spolu
Ak zdieľate spoločnú domácnosť a už ste sa stali skutočnými životnými partnermi, potom môžete mať problém so zaspavaním a mať pocit prázdnoty, keď výnimočne nespíte spoločne.

Tieto lahodné afrodiziaká prinesú čerstvý vietor do vašich perín

Milujete spoločné hádky
Nemáme na mysli hádky, pri ktorých lietajú taniere, ale takú milú výmenu názorov, pri ktorej môže každý z vás povedať svoje argumenty. Vedieť si vypočuť názor toho druhého a dokázať sa pozrieť na problém aj partnerovými očami je umenie, ktoré dokážu iba zohrané a funkčné páry.

Autor: Mat
Zdroj foto: Shutterstock


Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Manželský rozhovor po svadobnej noci:
- Drahá moja, ako som zistil minulú noc, nebol som prvý.
- Miláčik môj, ja ako som zistila minulú noc, tak ani posledný.

 
Virtuálny barLa Conga La Conga
  • 4 cl tequily
  • 2 cl ananásového džúsu
  • 2 streky angostúry
  • 10 cl sódy
  • citrón na ozdobenie