Centrum.sk: Piatok, 22.11.2019
meniny má Cecília
   

Najkrajšie ženy roku 2019: Popaste si oči

17.7.2019 | Sex a Flirt

Nie, že by sa v tomto roku narodili, ale boli vyhlásené za tie najkrajšie. Skombinovala sa v nich vyzývavosť, krása, sexepíl, zvodnosť, skrátka všetko to, čo nás mužov na ženách baví. Vychutnajte si sexbomby, z ktorých explodujete náruživosťou.

Emilia Clarke

Málokto by povedal, že už mala tridsať. Vyzerá mlado a sexy. Túto ženu musíte jednoducho obdivovať. Má šarm, charizmu a sexy telo. Dokonca magazín Esquire ju už v minulosti označil za najsexy ženu sveta.

Lin Yun

Ak máte zálusk na Aziatky, tak ženou tohto roka pre vás bude Lin Yun. Čínska herečka, z ktorej sú natvrdo všetci chlapi v jej krajine a aj po svete.

Katherine Langford

Mladá herečka, ktorú v minulosti odmietali prijať na hereckú školu, si z toho ťažkú hlavu nerobila. Dnes je nielen herečkou, ale super obdivovanou ženou.

Priyanka Chopra

V minulosti sa už stala Miss World a v tomto roku sa jej ušlo miesto medzi najkrajšími ženami roka. My dodávame, že plným právom. Je to známa bollywoodska herečka a svetová sexdiva.

Nana Im Jin-Ah

Speváčka, herečka a hlavne modelka. Pretože ak by ste o jej speváckych ani hereckých výkonoch nepočuli, tak pohľad na ňu z vás spraví jej fanúšika.

Deepika Padukone

Aj v Indii sa nájdu ženy, z ktorých máme pekné sny. Pravidelne sa umiestňuje v rebríčkoch najkrajších žien a patrí jej nielen indické výslnie. Ako jedna z mála herečiek Bollywoodu zabodovala aj v Hollywoode.

Ana de Armas

Prsia akurát do ruky, úsmev, ktorým vás odzbrojí a je to kubánska herečka, s ktorou nemajú problém ani v Amerike.

Selena Gomez

Hviezdička detských rozprávok vyrástla, vyvinula sa do krásy a stala sa žiarivou hviezdou, ktorej to ide veľmi dobre s mikrofónom v ruke.

Liza Soberano

Filipínsko - americké korene vytvorili jednu krásnu ženu, ktorá už v minulom roku bola blízko siene slávy v kategórii krása. Po tom, ako sa ocitla v magazíne Vogue sa o ňu začali zaujímať aj chlapi. Ide skutočne o krásku, akých nie je veľa.

Hande Erçel

Ide o neznáme meno, ktoré sa umiestnilo medzi najkrajšími ženami. Po tom, ako ju uvidíte, budete chcieť dovolenkovať len v Turecku. Pretože odtiaľ táto krásna herečka pochádza.

Autor: Marcos
Foto: Shutterstock, Youtube


Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Čo sa opýta blondínka tesne po tom ako porodí dieťa? Je naozaj moje?

 
Virtuálny barAdonis Adonis
  • 2 cl Vermouth Bianco
  • 1 cl Vermouth Rosso
  • 2 cl Sherry Fino
  • 1 strek likéru Orange bitter