Centrum.sk: Sobota, 24.8.2019
meniny má Bartolomej
   

Medzi láskou a zamilovanosťou je veľký rozdiel, poznáte ho?

11.7.2019 | Sex a Flirt

Po pár dňoch alebo týždňoch máte pocit, že ste stretli tú pravú a máte chuť hneď s ňou začať bývať, plánovať rodinu a ďalekú budúcnosť. Ale pozor! To, čo práve prežívate vôbec nemusí byť láska, ale iba pobláznenie zvané zamilovanosť.

Rozdiel medzi láskou a zamilovanosťou
Pri zamilovanosti nemyslíte na nič iné iba na vašu novú lásku, chceli by ste s ňou tráviť všetok čas užívate si spoločné zážitky a máte pocit, že ste stretli lásku svojho života. Lenže ide o vzplanutie, ktoré časom vymizne a po ňom sa vaše city rozplynú alebo prerastú v lásku. Láska predstavuje hlboký cit, oddanosť, ochotu urobiť pre toho druhého aj prvé posledné a prežiť s ním aj ťažké, nepríjemné chvíle.

FOTO: Kinsey Wolanski: Sexy nahotinka z ihriska

Je zamilovanosť zlá?
Nie, zamilovanosť je veľmi príjemné obdobie. Motýle vám lietajú v bruchu, je vám spolu dobre a chceli by ste byť spolu neprestajne. Problém nastáva, ak vášnivé city nie sú opätované a druhá strana jednoducho nemá o vás rovnaký záujem alebo ak sa kvôli zamilovanosti nedokážete sústrediť na svoje povinnosti.

Bisexuáli prehovorili: Aký je rozdiel medzi randením s mužom a so ženou?

Môže zamilovanosť prerásť do lásky?
Samozrejme, vášnivé pobláznenie môže prerásť do dlhotrvajúcej lásky, ale nestane sa to z večera do rána. Láska vyžaduje čas a snahu oboch zúčastnených. Buďte trpezliví, komunikujte spolu a spoločne hľadajte riešenia na problémy a potom príde aj skutočná láska, ktorá nie je iba o vášni, ale najmä o nájdení stratenej polovičky.

Autor: Mat
Zdroj foto: Shutterstock


Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Manžel príde domov z týždňovky, ľahne do postele k manželke a počíta nohy trčiace z pod periny:
- 1, 2, 3, 4, 5, 6
Nejako mu to nesedí, tak vstane z postele a ráta ešte raz
- 1, 2, 3, 4... No, veď preto...

 
Virtuálny barStrawberry Daiquiri Strawberry Daiquiri
  • 4cl Bacardi Carta Blanca
  • cukor
  • 2 jahody
  • citrónová šťava
  • jahoda na ozdobu
  • ľad