Centrum.sk: Sobota, 24.8.2019
meniny má Bartolomej
   

Hnusné veci, ktoré sa dejú pri sexe a nikto o nich nehovorí

10.6.2019 | Sex a Flirt

Sú veci, o ktorých sa veľmi nehovorí, pretože nepatria k príjemným. Obzvlášť ak ide o nechutnosti, ktoré sa prihodia pri sexe. Ale aj také niečo sa dá zobrať s nadhľadom, aby sa mohlo pokračovať.

Zatúlané chlpy
Orálny sex je síce veľmi príjemná aktivita, ale zážitok z „dávania" môže znepríjemniť uvoľnený chlp, ktorý skončí v ústach. Existuje však riešenie, ako chlp čo najjednoduchšie dostať von z úst, bez toho, aby ste ho museli znechutene loviť. Keď ste tam dole, nežne oliznite vnútornú časť stehna a chlp sa pekne dostane von z úst.

Tajomstvá šťastia vo vzťahu: Odhaľte ich

Prdenie
Nemusí ísť o skutočné prdenie, ale moment nabitý erotikou dokáže zničiť aj zvuk podobný prdeniu spôsobený trením tiel. Mnohí ľudia pritom ostanú zahanbení a snažia sa na to čo najskôr zabudnúť, ale treba si brať príklad z párov, ktoré sa na tom dokážu schuti zasmiať a ešte viac to uvoľní atmosféru medzi nimi.

FOTO: Premeny oškliviek na krásky ako z Hollywoodu

Jazda na sucho
Ak samotnému styku nepredchádza kvalitná predohra, partnerka nie je tam dole dostatočne pripravená a partner sa napriek tomu snaží do nej vniknúť, je to pre ňu extrémne nepríjemné a bolestivé. Vtedy sa mnohé ženy snažia rukou nenápadne zachraňovať svoje lono, ale partnerovi nič nepovedia, aby sa necítil zahanbený, že podcenil predohru. Aby ste si obaja mohli vychutnávať rozkoš od prvého vniknutia, venujte predohre dostatok času a nebojte sa použiť aj lubrikačný gél, pri oboch platí, že radšej viac, než menej.

FOTO: Sexy športové fanúšičky vedia, ako povzbudiť

Zízajúce zvieratá
Domáci miláčikovia sa občas neovládnu a skočia do postele v najnevhodnejšej chvíli. Niekedy iba pasívne zízajú na to, čo sa deje a inokedy sa zapoja napríklad olizovaním. Pre drvivú väčšinu ľudí je to niečo mimoriadne nepríjemné, ale nechcú zraniť partnera, ktorý je na zvieratko mimoriadne naviazaný. Žiaľ, ak si chcete užívať sex v pohode (a v súkromí), domáci miláčik musí ostať v inej izbe.

Autor: Mat
Zdroj foto: Shutterstock


Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Manžel príde domov z týždňovky, ľahne do postele k manželke a počíta nohy trčiace z pod periny:
- 1, 2, 3, 4, 5, 6
Nejako mu to nesedí, tak vstane z postele a ráta ešte raz
- 1, 2, 3, 4... No, veď preto...

 
Virtuálny barStrawberry Daiquiri Strawberry Daiquiri
  • 4cl Bacardi Carta Blanca
  • cukor
  • 2 jahody
  • citrónová šťava
  • jahoda na ozdobu
  • ľad