Centrum.sk: Utorok, 17.9.2019
meniny má Olympia
   

FOTO: Trend s názvom "underboob" nepoľavuje, máme novú nálož fotiek

22.8.2019 | Sex a Flirt

Sú trendy, ktoré môžete buď milovať, alebo nenávidieť. Underboob nie je jedným z nich, ten sa dá iba zbožňovať. Navyše je mimoriadne životaschopný, a tak ho ženy praktizujú už niekoľko rokov. Aj preto vám môžeme priniesť novú nálož fotiek, ktoré spúšťajú slinenie.


Je jasné, že výber tých najsexy fotiek s podtitulom „underboob" by sme mohli robiť každý deň. Lenže aj tu platí, že všetkého sa dá prejesť, a tak zábery žien so spolovice odhaleným poprsím radšej dávkujeme len sporadicky. Radšej nám buďte vďační, lebo inak by ste mohli nad týmito snímkami tráviť až priveľa času.

FOTO: Underboob už poznáte, viete ale, čo je sideboob?

Underboob sa objavil niekedy v roku 2010 a postupne naberal popularitu, až dosiahol svoju súčasnú obľúbenosť. Bude ho praktizovať ešte viac žien? To je neisté. Ale už teraz ich je až priveľa na to, aby ste vedeli vybrať tú najsexy. Presvedčiť sa o tom môžete v našej galérii.

Autor: Liam
Foto: Chive


Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

"Stala sa mi taká neuveriteľná vec - v noci ma prebudil šramot.Otvorím oči a vidím,ako mi nejaká ruka vyťahuje z vrecka peňaženku a berie si peniaze. Zobral som pištoľ, ale nevystrelil som!" "A preboha prečo?" "Nechcel som sa stať vdovcom."

 
Virtuálny barLittle Devil Little Devil
  • 3 cl ginu
  • 3 cl bieleho rumu
  • 1,5 cl Curacao Triple sec
  • 1,5 cl limetkovej šťavy