Centrum.sk: Sobota, 21.9.2019
meniny má Matúš
   

FOTO: Sexy filmy, ktorými naladíte tú správnu atmosféru

15.11.2018 | Sex a Flirt

Asi viete, že na erotické filmy má vaša partnerka s najväčšou pravdepodobnosťou iný názor ako vy. Chlap si radšej pozrie porno, ako by mal kvôli jednej sexuálnej scéne v bežnom filme pretrpieť desiatky minút. Máme však pre vás tipy na filmy, vďaka ktorým si užijete chvíle pred televízorom a následne aj v posteli.

Dobrý film naladí každú ženu na tú správnu vlnu. Nehovoríme o porne, ale o snímkach, v ktorých síce neuvidíte explicitne zobrazený sex, ale vás i vašu partnerku vzrušia. V niektorých je súloženia viac, v iných menej, no spája ich jedno: ženy tieto filmy zbožňujú.

Praktiky párov, ktorým to v posteli iskrí aj po rokoch

V našom výbere nenájdete sladké romantické komédie, ale filmy, ktoré priemerný muž zvládne dopozerať bez toho, aby zaspal. Spája ich fakt, že so záverečnými titulkami sa zároveň otvára nová kapitola, a to v spálni. Alebo rovno na gauči, to už je na vás. Výber filmov nájdete v našej galérii.

Autor: Liam
Foto: Youtube


Focus Media


Otestujte svoje fitness IQ!
Otestovalo sa 18499 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Prečo keď vaša žena alebo prieteľka otehotnie, všetky jej priateľky hladia jej brucho a hovoria "gratulujem" - ale žiadna nepohladí vášho vtáka a nepovie "dobrá práca"???

 
Virtuálny barLetec Letec
  • 5 cl rum
  • 1,5 cl citrónová šťava
  • grenadína
  • šampanské