Centrum.sk: Utorok, 17.9.2019
meniny má Olympia
   

FOTO: Sexice v kratučkých šortkách vám spríjemnia leto

25.8.2019 | Sex a Flirt

Obtiahnuté džínsy na ženách vyzerajú výborne, ale viete, čo je ešte lepšie? Rifľové šortky. Počas leta ide o jeden z najpoužívanejších kusov z dámskych šatníkov a môžeme len konštatovať, že je to dobre.


Rifľové šortky si začali získavať popularitu koncom 70. rokov, keď ich v americkom televíznom seriáli The Dukes of Hazard nosila hlavná ženská postava menom Daisy Duke. Boli krátke, obtiahnuté a priťahovali k obrazovkám stovky tisíc mužov. V zámorí sa tento kus odevu dodnes označuje práve menom tejto seriálovej postavy.

FOTO: Najsexy rozhodkyňa vie hráčov schladiť i rozpáliť, robí futbal príťažlivejším

U nás sa postupne udomácňoval po rozdelení Československa a mladé ženy ho dnes nosia úplne bežne. Celkom radi by sme vedeli, či boli niekedy rifľové šortky príčinou dopravnej nehody. Ľahko totiž odpútajú pozornosť šoféra od vedenia motorového vozidla.

Krásavice v rifľových šortkách si môžete pozrieť v našej galérii.

Autor: Liam
Foto: Chive


Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

"Stala sa mi taká neuveriteľná vec - v noci ma prebudil šramot.Otvorím oči a vidím,ako mi nejaká ruka vyťahuje z vrecka peňaženku a berie si peniaze. Zobral som pištoľ, ale nevystrelil som!" "A preboha prečo?" "Nechcel som sa stať vdovcom."

 
Virtuálny barLittle Devil Little Devil
  • 3 cl ginu
  • 3 cl bieleho rumu
  • 1,5 cl Curacao Triple sec
  • 1,5 cl limetkovej šťavy