Centrum.sk: Sobota, 21.9.2019
meniny má Matúš
   

FOTO: Najsexy športovkyňa? Paige Spiranac z vás urobí fanúšika golfu

27.5.2019 | Sex a Flirt

Muži veľmi radi sledujú plážový volejbal. Samozrejme v prípade, že ho hrajú ženy. Golf však medzi sexy športy nikdy nepatril. Až doteraz. Paige Spiranac by sa totiž pokojne mohla živiť modelingom, vydala sa však na kariéru profesionálnej golfistky. Jej hru je radosť sledovať.

Málokto vie, že slovo „golf" je odvodené od začiatočných písmen slov hesla „Gentlemen Only, Ladies Forbidden", teda v preklade „len pre pánov, dámam zakázané". Toto pravidlo už našťastie neplatí, a pri golfe tak môžeme sledovať nielen šikovné, ale aj pôvabné ženy. Presne takou je aj Paige.

FOTO: Od gymnastiky k sexu. Bývalá športovkyňa roka natáča filmy pre dospelých

Má len 25 rokov a prakticky celú športovú kariéru pred sebou. Na konte má zatiaľ jedno víťazstvo v profesionálnych turnajoch a nepochybujeme, že ju čakajú aj ďalšie. Navyše je lákadlom aj pre chlapov, ktorých golf nezaujíma. Na Paige ich totiž ihneď zaujme niečo iné ako jej športové zručnosti. O čo ide? To zistíte v našej galérii.

Autor: Liam
Foto: Instagram/_paige.renee


Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Prečo keď vaša žena alebo prieteľka otehotnie, všetky jej priateľky hladia jej brucho a hovoria "gratulujem" - ale žiadna nepohladí vášho vtáka a nepovie "dobrá práca"???

 
Virtuálny barLetec Letec
  • 5 cl rum
  • 1,5 cl citrónová šťava
  • grenadína
  • šampanské