Centrum.sk: Štvrtok, 14.11.2019
meniny má Irma
   

FOTO: Najlepšie erotické filmy, ktoré si s partnerkou musíte pozrieť

22.10.2018 | Sex a Flirt

Zabudnite na porno. Drvivá väčšina žien má o erotických filmoch celkom inú predstavu. Áno, majú v nich byť nahé telá a súloženie, no zároveň musia mať aj dej, myšlienku a kvalitných hercov. Stačí taký film na spoločný večer vybrať a môžete si byť istý, že herci na obrazovke nebudú jediní, kto si užije.

V našom výbere nájdete známe i menej známe filmy. To preto, aby ste partnerku mohli ohúriť prehľadom vo svete kinematografie, no zároveň jej ponúknuť na výber aj osvedčenú klasiku, ktorú už zrejme videla.

Jedným z tých menej známych filmov je napríklad Blue Valentine z roku 2010. Hrá v ňom Ryan Gosling, z ktorého sa väčšine žien podlamujú kolená. A hoci sa naňho zrejme nepodobáte a je možné, že si ho vaša partnerka bude pri sexe s vami predstavovať, pozrite sa na to aj z druhej strany: aspoň budete mať sex. Vy si zasa môžete predstavovať Michelle Williams, ktorá je vo filme Goslingovou partnerkou. Prípadne myslite na niektorú z hviezd erotických filmov, ktoré sa ženám až tak nepáčia.

Pompeje: mesto hriechu, kde by sa aj súčasní zvrhlíci červenali

Ďalšie erotické filmy, ktoré si s partnerkou jednoducho musíte pozrieť, nájdete v našej galérii.

Autor: Liam
Foto: Youtube


Focus Media


Čo všetko vieš o Slovensku?
Otestovalo sa 18634 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

"Mám si dať ešte jedno pivko alebo nie? Brucho hovorí, že áno, hlava zase, že nie. Hlava je múdrejšia než žalúdok. Preto múdrejší ustúpi."

 
Virtuálny barApple Stock Apple Stock
  • 4 cl Fernet Stock Citrus
  • 12 cl jablkového džúsu
  • škorica