Centrum.sk: Nedeľa, 20.10.2019
meniny má Vendelín
   

Stará láska nehrdzavie, či? Chlapíka šokovalo nechutné prekvapenie v sexhračke

12.6.2019 | Sex a Flirt

Stretnutie s dávnou láskou môže obnoviť zabudnuté city. Také niečo očakával aj chlapík, ktorý sa po roku vrátil k svojej obľúbenej erotickej pomôcke, ale nepríjemné prekvapenie, ktoré ho čakalo v hračke, mu príjemný zážitok premenilo na nočnú moru.

Kým bol dotyčný muž single, kúpil si sexuálnu pomôcku známu pod názvom fleshlight. Ide o masturbátor pripomínajúci baterku, s otvorom v tvare vagíny, pier alebo análu, do ktorého sa strká penis. Vnútro baterky je tvarované tak, aby poskytovalo penisu čo najintenzívnejšiu rozkoš. Na takýchto baterkách sa dá aj regulovať podtlak, čo ešte pridáva na zážitku a môžete si vybrať aj z otvorov vyrobených podľa intímnych partií slávnych pornoherečiek. Ale späť k príbehu.

Hnusné veci, ktoré sa dejú pri sexe a nikto o nich nehovorí

Muž intenzívne používal svoju hračku približne tri mesiace a potom si našiel partnerku. Približne o rok neskôr si robil poriadok vo svojich veciach a narazil na starú známu baterku. Rozhodol sa, že si to s ňou rozdá ako kedysi. Žiaľ, nemal pri sebe žiadny lubikant, tak to išlo celkom drsne. Keď sa mu podarilo strčiť penis do hračky čo najhlbšie, ucítil na špičke penisu šteklenie.

FOTO: Sexy športové fanúšičky vedia, ako povzbudiť


Zdesene vytiahol penis z baterky a keď zbadal, čo má na žaludi, ostal v šoku. Na špičke penisu mu sedel pavúk. Prekvapený a znechutený odstrelil pavúka, pričom si nechtom bolestivo škrabol žaluď. Stretnutie po roku teda nedopadlo dobre. Chlapík hračku odhodil a keď v ten deň našiel v izbe pavúka, bez milosti ho zabil a dúfal, že to bol ten dotyčný, ktorý sa mu odvážil sadnúť na penis.

Tajomstvá šťastia vo vzťahu: Odhaľte ich

Aké z toho celého plynie ponaučenie? Aj v prípade, že svoje sexuálne pomôcky používate pravidelne, myslite na to, že je potrebné ich pred i po každom použití dôkladne vyčistiť, aby ste sa vyhli takémuto nepríjemnému prekvapeniu alebo ešte menej príjemnej infekcii.

Autor: Mat
Zdroj foto: Shutterstock


Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

- Sestrička, akú teplotu má pacient.
- Normálnu, pán doktor. Izbovú. 18 stupňov.

 
Virtuálny barAbsolut Blue Moon Absolut Blue Moon
  • 4 cl vodky
  • 4 cl Blue curacca
  • 4 cl ananásového džúsu
  • 1 plátok ananásu
  • ľad