Centrum.sk: Streda, 20.11.2019
meniny má Félix
   

Dôvody, pre ktoré by vás nemala zaujímať veľkosť vášho penisu

6.7.2019 | Sex a Flirt

Zabudnite na porovnávanie v posilňovni aj pri pisoári. Veľkosť penisu je pre šťastie aj milostný život muža absolútne zanedbateľná veličina. Pretože prieskumy hovoria, že aj tie najluxusnejšie baby sa v tomto prípade rady uspokoja s priemerom.

Priemer je nadštandard

Priemer mužského penisu v Európe osciluje okolo 15 centimetrov v pevnom stoji. To znamená, že plus mínus centimeter, a to je veľkosť, ktorú nosí väčšina Slovákov v nohaviciach. Viac alebo menej centimetrov nerobí z muža hrdinu, alebo lúzra. Ak už veľmi chcete pohladiť vlastné ego, tak sa pozriete na čísla z Ázie. Tam si muži prídu na 12 centimetrov. A hneď máte lepšiu náladu.

Nemravná rytina stará 1800 rokov? Pre Rimanov mal penis celkom iný význam

Veľkosť je len sen
Ono je to v praxi s penisom tak ako s luxusným športovým autom. Je to lákavé, ale tá prevádzka je trochu komplikovaná. A zatiaľ, čo muži túžia po športových autách, ženy po veľkých penisoch. Obe pohlavia však prídu na to, že sen je pekný, ale realita krutá. Športové auto je drahé, nepohodlné, nebezpečné a príliš nepraktické. No a veľký penis má presne rovnaké prevádzkové parametre. Môže spôsobovať bolesti, vysychanie vagíny, nie je povolené s ním skúsiť všetky polohy a koniec-koncov to nie je vôbec pohodlné. A ženy na to rýchlo prídu.

Krúžky na penis: Päť dôvodov, prečo ich použiť

S malým to ide ako po masle
Priemerný penis je skutočne poklad. Pretože je vhodný na všetky polohy a práve pomocou nich viete aj variovať pocity, ktoré žene spôsobíte. V niektorých sa dokonca javí, akoby ste sa stali na počkanie oveľa obdarenejším. Lenže s veľkou nádielkou sa niekedy do partnerky ani celý nevojdete, ju to bolí a vás trápi, že sa skrátka do nej nevmestíte.

Desivé príbehy mužov, ktorí prišli o penisy

Nie je to o penise
Sexuológovia upozorňujú na fakt, že nie je vhodné redukovať sexuálny zážitok na penis. Pretože či chcete, alebo nie, ten skôr či neskôr službu vypovie. A nezáleží, ako je veľký, ak je nepoužiteľný. Preto sa vôbec nezaoberajte veľkosťou, ale technikou. A nielen tým, ako viete prirážať, ale ako dokážete partnerku uspokojiť celostne. Dotykmi, jazykom, rukami, perami. Spôsobov je mnoho. Navyše každá žena vám povie, že samotná penetrácia zo sexu rozhodne nie je to najlepšie. Takže ak sa nebudete zaoberať len vašim pohlavím, budete lepším milencom ako ten, ktorý si myslí, že „aj diery na obrazy je nutné vŕtať zbíjačkou."

Autor: Marcos
Foto: Shutterstock


Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Hosť vraví čašníkovi:
- Pán hlavný, prosím vás, nedalo by sa dopiecť to kurča?
- Vám sa zdá nedopečené?
- Čo ja viem, len mi z taniera vyzobáva zemiaky..

 
Virtuálny barDaiquiri Mango Daiquiri Mango
  • 4 cl bieleho rumu
  • 2 cl limetkovej šťavy
  • kúsky manga
  • mango a limetka na ozdobenie