Centrum.sk: Sobota, 21.9.2019
meniny má Matúš
   

Demi Rouge– tanec, ktorý sa určite oplatí vidieť

4.9.2019 | Sex a Flirt

Žena v znamení škorpióna je považovaná za super vášnivú a eroticky založenú. Presne v tomto znamení sa narodila aj Demi Rouge, ktorá len dokazuje, že ženy môžu mať niekedy väčší sexuálny apetít ako muži. Bez sexu a bez orgazmu nevydrží ani deň. Dokonca niekedy ani pár hodín.


Orgazmus ako liek

Pre Demi Rougeje sex a hlavne orgazmus niečím božským a údajne ani nikdy nezažila lepší pocit na svete. Preto sa ho snaží užiť si čo najviac, koľko jej telo umožní. Ako sama priznala, veď orgazmus je sladkosť, z ktorej sa nepriberá. Tak prečo sa do toho nepustiť naplo? Rozhodla sa, že nebude sedieť v nudnej práci a trápiť sa, keď si môže užívať.

Roztomilé dievča
Tak ju vnímali všetci naokolo aj jej prví fanúšikovia. No ako je roztomilé dievča najkrajšie? Predsa tak, že dá nohavičky dole, podprsenku zahodí a roztiahne stehná. Keď mala osemnásť rokov a štyri mesiace, nezaujímal ju alkohol, ale fakt, že už môže svoje nahé telo prezentovať beztrestne. A to bola chvíľa, kedy si do detskej nainštalovala web kameru a po večeroch zarobila viac ako jej rodičia za deň v práci. Už samozrejme nebola pannou, pretože pre intímnu stránku priznala, že ako tínedžerka vždy túžila po veľkom a pevnom mužskom nástroji a tak keď bola príležitosť, neodolala. Svoje objekty vášne si často hľadala cez Tinder, no dnes je už rozumnejšia. Vyberá si a záujemcov má dosť ako v reálnom živote, tak aj v práci.

Keď sa rozbesní, nevie skončiť
Dnes patrí medzi pornoherečky s priemerným malým poprsím, ale veľkými predpokladmi na super kariéru. Miluje sex s mužmi, ale zato je extrémne angažovaná aj v boji za zrovnoprávnenie pohlaví. Zbožňuje lesbické scény a sama ešte ako radodajná a veselá čajočka tvrdí: „Orgazmus je pocit, nepozerá sa na pohlavie." Vďaka tomu si ju môžete vychutnať s opačným aj rovnakým pohlavím a doma je aj v skupinových scénach. Pretože čím viac ľudí sa snaží o to spraviť jej lepšie, tým si to viac užíva.

Autor: Cosmopolis
Foto: Morazzia


Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Prečo keď vaša žena alebo prieteľka otehotnie, všetky jej priateľky hladia jej brucho a hovoria "gratulujem" - ale žiadna nepohladí vášho vtáka a nepovie "dobrá práca"???

 
Virtuálny barLetec Letec
  • 5 cl rum
  • 1,5 cl citrónová šťava
  • grenadína
  • šampanské