Centrum.sk: Nedeľa, 20.10.2019
meniny má Vendelín
   

Čo ženy chcú, aby im muži robili viac v posteli

21.7.2019 | Sex a Flirt

Tajné a anonymné priznania žien sú najzaujímavejšie, pretože vďaka nim sa aj my chlapimáme možnosť dozvedieť, čo by si ženy želali. Sú asi od prírody hanblivé, pretože partnerovimálokedy povedia do očí ich sny a túžby. A to je škoda. Ešteže vám ich šepneme, aby stednes večer boli v posteli za kráľa.

Oholiť

Ženy milujú bozky na líca, krk, uši, po tele aj na dekolt. Na toto nikdy nezabudnite, ak juchcete pripraviť na dobré milovanie, ktoré si užije aj ona nielen vy. Ale pozor, ak chcete byťnaozaj precízni, tak bradu ohoľte ešte pred tým, ako si k jej jemnej pokožke priložíte tvár.Žiadna žena sa nechce po pár minútach láskania cítiť zošmirgľovaná zhora aj zdola.

Užite si sex v stane naplno: Naozaj sa to dá

Použite nežné slová
Nie je nič krajšie, ako keď pre partnerku budete omnoho viac ako len tým, kto sa jej dotýka.Žena miluje, ak sa je popri dotykoch a milovaní dotknete aj ušných bubienkov príjemnýmivyznaniami lásky, sladkými slovami, ak si jednoducho dáte vedieť, že sa milujete a to nielentelesne.

FOTO: 25 sexy dôkazov, že podprsenky sú úplne zbytočné

Dajte do toho zvuk
Jasné, že nám sa páči, keď žena stoná tak, že nám ju závidí aj sused, alebo aj viacerí. Aleo čom sa príliš nehovorilo je fakt, aj ženy majú rady, ak nie ste ticho ako vypnuté rádio. Dajtedo toho zvuk, dajte do toho emócie, pokojne vzdychnite, alebo aj vykríknite. Aj ženy majúrady, ak nie ste počas sexu ako ryba. Novinka? Tí, čo rozumejú ženám im dajú veľmi rýchlonajavo, že sa im to s nimi páči.

Problémy s erekciou? Máme pre vás 4 tipy, ako ju dať do poriadku

Komentujete, čo s vami robí
Popri vyznaniach a vzdychoch ženy chcú v posteli ešte jednu dôležitú vec, o ktorej hovorí ajlekár Justin Lehmiller. Vyjadrite, čo s vami robí ich telo. To znamená pokojne ich pochváľtev tom, ako veľmi vám robí dobre ich dotyk, aké majú skvelé nohy, pokožku, alebo aj intímnemiesta, ako vám partnerka chutí. Nedržte jazyk za zubami ani mimo bozkov. Pre ženy je totočerešnička na torte kvalitnému milovaniu. A vtedy niekedy ani nerozhoduje, akú použijetepolohu, ale vyznanie im privodí orgazmus rýchlejšie ako extra špeciálne chvaty.

Autor: Marcos
Zdroj foto: Shutterstock


Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

- Sestrička, akú teplotu má pacient.
- Normálnu, pán doktor. Izbovú. 18 stupňov.

 
Virtuálny barAbsolut Blue Moon Absolut Blue Moon
  • 4 cl vodky
  • 4 cl Blue curacca
  • 4 cl ananásového džúsu
  • 1 plátok ananásu
  • ľad