Centrum.sk: Streda, 21.8.2019
meniny má Jana
   

Ako ženám chutia spermie? Priznali pravdu

31.7.2019 | Sex a Flirt

Nie je krajšieho výsledku, ak žena pánske snaženie ocení aj slastným mľasknutím. No nie každá žena túži prehltnúť elixír mužskej rozkoše. Právom sa teda pýtame, kde je problém. Vari im nechutí? Ženy konečne vyšli s pravdou von.


Tie, ktoré sa neboja prehltnúť

Pre niektoré ženy je mužské semeno ako špenát v školskej jedálni. Neochutnali, nechcú, skrátka majú pocit, že im to nepochutí, nie je to pre nich. Sú však ženy, ktoré skúsia a mnohé z nich priznali pre americký Cosmopolitan výsledky ich chuťového testu. A hoci sa chuť spermií mení od muža k mužovi aj v závislosti od stravy, sú tu hodnotenia, ktoré naznačujú, ako to vnímajú ženy cez jazyk.

Dokáže ananás zmeniť chuť semena? Odpoveď vás prekvapí

Slané, ale nie ako pečivo
Dvadsaťsedemročná Virgínia priznala, že pre ňu je tá malá lyžička ejakulátu na jazyku niečo slanšie. Niečo ako omáčka, ale nie tak lákavá ako napríklad slané lupienky. Pridáva sa aj dvadsaťštyriročná Michaela, ktorá dodala, že je to chuť, ktorú znesie. Na pomedzí slaného a nevýrazného, ale nie je to niečo, za čím sa ide potrhať nadšením ako za čokoládou.

Čo najviac neprospieva vašim spermiám?

Návrat kyseliny
Ostré slová na opis použila dvadsaťpäťročná Caitlin, ktorá hovorí: „Je to ako návrat žalúdočných štiav nazad do úst. Teplé, nepríjemné, akurát slanšie." Patrí k ženám, ktoré prehltnú, ale nie je to ich hobby. A rozhodne nemá chuť prehĺtať na dennej báze.

Horká voda
Ani Veronike príliš nechutilo, akurát priznala, že je to ako horkejšia voda. Žiadna lahôdka. Prehltla, ale jej chuťové poháriky nevýskali nadšením. Zapila spermie radšej vodou čistou.

Ustrice
Hovorí to viacero žien, že práve tieto morské plody chutia ako plná dávka do pusy od nadržaného chlapa. A potvrdila to aj dvadsaťpäťročná Hanna. Nuž, týmto sme vám práve nechceli znechutiť ustrice na celý život. Ale keď ich raz budete mať na jazyku, spomeňte si na Hannu a jej prirovnanie.

Prečo sú muži čoraz neplodnejší? Vieme príčinu

Stará kokosová voda aj šampón
Ženy niekedy pijú aj veci, ktoré chlapi príliš nepoznajú, ale Haley po dvadsiatke priznala, že už skúsila viac chutí a vždy jej z toho vyjde akoby základ v kokosovej vode, ktorá už bola pár dní na slnku. A Caroline dodala, že jej to pripomínalo šampón, ktorý jej niekedy stečie pri umývaní vlasov do úst, akurát s poriadnou dávkou soli.

Nuž, už možno tušíte, prečo ženy krútia nosom, keď sa vám pri orálnom sexe nechce vo finále „vytiahnuť".

Autor: Marcos
Foto: Shutterstock


Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Brunetka vraví blondínke:
"Počula si to, že vraj Silvester vyjde tento rok na piatok?"
Blondínka na to:
"Len dúfam, že nie na 13.

 
Virtuálny barTasmanian Devil Tasmanian Devil
  • 4 cl tequily
  • 1 lyžička grenadiny
  • tabasco